Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlzás, ha egy pasi minden...

Túlzás, ha egy pasi minden pisilés után megossa szappannal/tusfürdővel a kukacát?

Figyelt kérdés
Nagy wc után pedig teljesen lezuhanyzik. Csak szerintem nem egészséges ez? Egészségügyileg valami probléma belőle?
2020. júl. 2. 20:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ha választani kell az átlagpasi között, aki wc papirt se használ csak lerázza, és eközött, akkor inkább mossa mindig...


De a nedves törlőkendő jó ötlet, vagy popsitörlő, mint a babáknál, az tuti nem szárítja ki.

2020. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%
Ne legyél már a "TUSFÜRDŐ" szót is ennyire lusta leírni, könyörgöm!
2020. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális.
2020. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Túlzás, ha egy pasi minden pisilés után megossa"


Ha csak minden második után mossa meg akkor lenyugszol??

Amúgy mi közöd hozzá??!

Vagy állandóan leselkedsz és kukkolod a wc-ben????

2020. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért nevetek ennyire ezen a szón, hogy kukacát.. De bakker szakadok 🤣🤣 amúgy sztem nem túlzás..
2020. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megmossa a kezét, mit gondoltál. Nem lesem, hallottam, hogy folytja a vizet sokáig, egyszer véletlen rányitottam. Van közöm hozzá, mindent nem írtam le, hogy miért gond ez az egész, de ott lesz a kímélőbb TUSI, az majd nem bántja, legalabbis remélem.
2020. júl. 2. 21:48
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Pisilés után szerintem túlzás. Nagy dolognál már nem.
2020. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
baja nem lesz belole, maximum a hamlas. Esetleg a nedves torlokendot emlitsd meg neki
2020. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Teljesen őszintén, minden kötekedéstől mentesen kérdezem, hogy ez miért nem lehet az ő magánügye, hogy mikor, mivel és hányszor törli meg magát? Ha a kosz enné meg, akkor meg arról szólna a kérdés.
2020. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én már tuti fáradt vagyok h mindenen röhögök, de az a kösz enne meg, ez TETSZIK xD
2020. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!