Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hajlandó leülni sok...

Miért nem hajlandó leülni sok nő a WC-re?

Figyelt kérdés

Hallomásból tudom, hogy sok nő csak guggolva hajlandó pisilni.

De csak a nők

Miért? Nem kényelmesebb, komfortosabb leülni és úgy végeznie az embernek a dolgát, mint guugolva egyensúlyozni? Kajak érdekel mi az oka.



2020. ápr. 17. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

nyilván a fertőzésveszély miatt

45/F

2020. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
En sem ertem. Nem a vaginammal ulok ra a wc deszkara, hanem a combjaimmal. Sosem kaptam meg el semmilyen fertozest🤷🏼‍♀️
2020. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Én is így voltam vele mint te kettes válaszoló, leültem az egyik plaza wc-ben pisilés közben, és egy durva fertőzést összeszedtem. Olyan volt mint egy felfázás. Percenként jártam wc-re, csípett, égett... Orvos tudott helyrehozni.

Kérdező.. talán ezért nem ülnek le a nők.

2020. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
64%

Nem tudom. Nálam egy sima pipilés nyilvános wc-n úgy néz ki, hogy egy zsepivel nyitok be a mellékhelyiségbe. Ha első blikkre tiszta, bemegyek, szintén a zsepis kezemmel becsukom. Aztán lábbal benyomom a lehúzókát, és nyomok 2 nagy flush-t. Aztán guggolás.

Azaz érdemileg mindent zsepivel fogok meg, nem érek semmihez, aztán odakint alapos kézmosás. Meleg-levegős szárítót nem használok. Na most már értitek miért 10 perc egy pisilés a lányoknak. :D Nem a tükör előtt álldogálunk.

2020. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Combbal ülsz rá. De a combodon megrakodik a virus/baktérium amit amikor felhuzod a bugyi szépen feltolsz a vaginadhoz.

Ezert nem ülnek rá az eszes nők a budira

2020. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Értelemszerűen azért, mert nem higiénikus.... Nem is értem a kérdést.

Csak otthon ülök rá.

2020. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Hat ezek szerint megsincs mitol tartanom, mivel egyikotok sem ul ra, en gyakorlatilag mindig tiszta wc-re ulok, szoval koszi, hogy szenvedtek helyettem😚
2020. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
43%

Fhúj...:D Igényes.

Belem kifordul egynéhány "nőtől".

2020. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%

Azért csak a nők pisilnek guggolva, mert a férfiak állnak közben :D


Amúgy mert ha nem otthon vannak,akkor félnek tőle, hogy összeszednek valamilyen fertőzést az ülőkétől, némileg joggal.

A pasi nem érintkezik a piszoárral, de ha mégis, egy pasi akkor sem majrézik. Mi jobban megbarátkozunk a kosszal, nem félünk a rizikótól, bizunk benne, hogy erősek vagyunk. A lányok meg a tisztaságban érzik csak jól magukat, és igénylik a maximális higiéniát, nélküle elveszettek.

2020. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Férfiként sem ülök rá. Sőt be se megyek ilyen helyekre csak ha nagyon muszáj. Undorodom a fajtársaimtól is!
2020. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!