Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önfejlesztő tanfolyamok érnek...

Önfejlesztő tanfolyamok érnek valamit? Segít növelni az önbizalmat és legyőzni a stresszt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ti jártatok már önfejlesztő tanfolyamon vagy nevezzük akárhogy.

Segített nektek a tanfolyam? Mennyi idő után volt változás?

Milyen tanfolyamon voltatok?


2019. jún. 27. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, de a stressz legyőzése és az önbizalom növelés nem biztos, hogy ugyanaz a tanfolyam. Önfejlesztő tréningek vannak. De szerintem külön-külön specifikusan.
2019. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak akkor segít, ha fogékony vagy rá


igazából nem a tanfolyam az ami segít, hanem te segítesz magadon, akár ingyenes videó anyagokat is hallgathatsz és ha teszel azért, hogy sikeres legyél, akkor el is fogod érni, csak nem szabad feladni


mehetsz tanfolyamra is, ha neked az jobb

2019. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi érettségizett van, aki nem tud egy egyszerű kamatot kiszámolni, vagy egy verset fejből, vagy nem olvasott könyvet hónapok óta...

Igen, bizony a tanfolyam csak akkor ér valamit, ha utána aktívan gyakorlod és fejleszted.


Nekem segített a time management, az asszertív kommunikáció, a személyes hatékonyság, a stressz kezelés és a személyi edzőm is. :)

De ha nem gyakorlom naponta, elkopik, mint a 8 általánosban tanult orosz.

2019. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az önismereti tréning segíthet. Ja tisztában vagy önmagaddal, ismered az értékeidet, de ugyanakkor a gyengeségeidet is. Az utobbira szerintem igaz az, hogy ha ismered, akkor kezelni is tudod, ergo magabiztosabb lehetsz. Plusz ha képes vagy elfogadni a hibáidat, és megbékélsz magaddal, az megintcsak segít oldani a feszkót.

Meditálád, autogén tréning szintén hatásos.

Viszont mindegyikben kitartónak kell lenni, mert sok gyakorlás és rendszeresség kell, hogy tényleg működjön. Hosszú távon fogod érezni a hatását.

2019. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!