Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne utáljam...

Mit tegyek, hogy ne utáljam magam?

Figyelt kérdés

Sose voltam elégedett az alakommal, már általános iskolában is csúfoltak, hogy nekem már 14 évesen volt mellem, csípőm, derekam, és a második legmagasabb voltam az osztályban.

A lányok nagy része apró volt, vékonyka, incifinci.

Még akik magasabbak voltak, azok is modell típusú, vékonyka lányok.

Már akkor is megjegyezte a tanárnő az egész osztály előtt, hogy "a szép vékony lányok hozzanak blúzt, ne az olyanok, mint XY".

Sose voltam elhízott, soha nem volt a súlyom 64kg-nál magasabb (ez is már akkor, mikor 170cm voltam).

Most sem vagyok túlsúlyos, 60kg környékén stagnálok már évek óta, +/-2kg, mikor hogy.

Nagy mellem van, széles csípőm, vastagabb combjaim, de a derekam vékony, sehol sem lóg rajtam a háj.

Elkezdtem sportolni is, de ezt is inkább csak a saját lelkiismeretem megnyugtatására.


Utálom, hogy ilyen asszonyos az alakom már fiatalon, és volt, hogy beszóltak miatta személyesen is, hogy rám férne a fogyás, az én magasságommal 50kg lenne az ideális, ill hogy menjek mellkisebbítésre (férfiak mondták).


2019. márc. 26. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Emiatt nem szeretek ruhát venni sem, strandon szintén nem szívesen mutatkozom még egyrészes fürdőruhában sem.

(75G-s mellem van, szóval a mellkisebbítéses megjegyzés is jogos volt valahol)

2019. márc. 26. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Tudod az emberek többsége irigy és rossz indulat. Lehet, hogy ha megismernének ők szégyellnék magukat... :)

Ha pedig nem vagy megelégedve magaddal(mint az emberek 90%a), akkor tegyél ellene. Járj edzeni, tudatos étrend ilyenek.

Először magaddal békélj meg.

2019. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sportolok, de az alkatommal nem vagyok megelégedve inkább, nem annyira az alakommal. Ez utóbbit meg nem lehet formálni sajnos.
2019. márc. 26. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján egy jó alaku nő vagy!

Legalábbis nekem a formás nem deszka modellek jönnek be és szerintem ha egy férfi vonzódni fog hozzád az sokat dob az önbizalmadon.


F/42

2019. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!