Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy több legyen...

Mit tegyek hogy több legyen az önbizalmam és ne utáljam magam?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok elfogadni magam. Utálom ,hogy én nem lehetek olyan vékony és magas mint a modellek. Sokak szerint jó az alakom szép az arcom, nőies vagyok és formás, annyira nem is lennék az alakommal elégedetlen ,ha a mai fiúknak ne egy nádszálvékony, magas szőke lány lenne az ideális és ne mindenkinek olyan kellene.

Úgy érzem alacsonyan ,nagy cicikkel a mai fiúknak nem tetszem.

A suliba is gondok vannak, nagyon sokat kell tanulni, és valaki tök keveset tanul, és mégis tök jó jegyei vannak, én próbálkozom és mégse sikerül ötöst szerezni.

Csalódásokkal kell szembenéznem folyamatosan, ráadásul olyan iskolába járok ahol a diákok nagy része gazdag, a legújabb Iphone-nal mászkál, a mi családunk meg nem annyira tehetős, és ez is rossz érzést kelt bennem. A szüleim válnak, állandóan veszekednek, de elköltözni nem tudunk (privát okok miatt.) Mit tanácsoltok hogy jobb legyen a közérzetem legalább egy kicsivel. Úgy érzem mély depresszióba fogok esni. 17/l



2017. nov. 25. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Biztos vannak fiúk, akik próbálkoznak nálad, csak ők nem magasak, jóképűek vagy gazdagok.
2017. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen feleslegesen (tudom könnyen mondom) frusztrálod magad ezekkel az egyébként hülyeségekkel.

A legtöbb embernek dettó ugyan ezek a gondjai ez a sok megfelelési kényszer ami neked is, sajnos a mai világ túlságosan is teljesitmény orientált. Ami a családi állapotodat jellemzi szintén csak azt tudom mondani, hogy a legtöbb család manapság pontosan ezekben a dolgokban szenved.


Ez az egész azért van benned, mert nem kaptál szerintem elég dicséretet otthon, ha valamit jól csináltál, vagy ha kaptál is igazából nem volt hiteles nevelés a háttérben.


Nem veled van a gond egyébként nem magadban kell keresni a hibát folyamatosan. A titok abban rejlik, hogy amig a szüleidtől nem tudsz elszakadni addig ezek fokozottan benned is lesznek, bennem is van egy csomó ilyen...sőt még utána is lesz de eljön az idő amikor az ember már pont leszarja kinek feleljen meg...akinek nem tetszek az álljon fejre szarja össze magát aztán kész.


Kit érdekel? Én is mindig másoknak akartam megfelelni aztán nem lett jobb, viszont a helyedben kicsit játszanék magammal, nyomoznék hogy hol is a probléma.


Próbálj megfelelni úgysem tudsz...szóval ezt már ki is kerülhetnéd.

2017. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Hidd el, a nagy mellek mindig is óriási előnyt jelentettek/jelentenek a fiúknál/férfiaknál. Inkább sokszor az a gond, hogy nem mernek kezdeményezni nálad, mert elérhetetlennek, túl jó csajnak tartanak ezért, mert úgy gondolják az elvárásaid is olyan nagyok, mint a melleid:)

27/F

2017. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle szèpség létezik a világon nem csak a magas vékony szöke,deszka alkat.Ha megnèzed pl.a kifutómodelleket,úristen ő beteges!: [link] .ők egyáltalán nem nőesek,túl csontosak aránytalanul hosszú lábakkal,persze vannak szépek is, de ők meg sokszor ugyan úgy néznek ki mint akiket futószalagon gyártottak.A magasságodon nem tudsz változtatni,optikailag segíthet egy cicanadrág magassarkúval,decaz előnyös adottságaid hansúlyozd.Szőke haj:nem áll jól mindenkinek.Minden embernek megvannak a határai,a genetikai adottságoktól függ a bőr éd hajtípusod amin tudsz módosítani de nagyon a típusodtól eltérő hajat választasz vagy öregít,vagy nevetséges,vagy betegnek tűnsz tőle(ha mondjuk túl sápadt vagy)egyébként is a modellek többsége természetes árnyalatú barna.Nagy mellek:legyèl rá büszke,biztosan sokan irigykednek rád,amúgy is kezdenek megint divatba jönni a kerekebb idomok,pl plus size modellek akik a csinos telt lányoktól kezdve a picit ducitól az egészen kövér nőkig terjednek.Amúgy a fiúk a saját maguknál alacsonyabb lányokat általában szeretik,mert beindul a védelmező ösztön,aranyosnak talalják.17évesen ha van egy kis időd diákmunkázhatsz pl.őszi tavaszi tèli nyári szünetben.Arról nem tehetsz,hogy milyen anyagi helyzetbe születtél,de ha valami drága cuccra van szükséged dolgozz meg érte,tudom van akinek az ölébe hullik minden,de mégtöbbeknek meg nem...A válás pedig népbetegség itt Magyarországon,egy 30fős iskolai osztálynak legalább 3/4-ének elváltak a szülei,esetleg beszélj valakivel aki átélte már.Szerintem amíg ezek a dolgok nyomják a lelked kevésbé tudsz figyelni a tanulásra.Ha kiegyensúlyozottabb leszel jobban tudsz majd koncentrálni,biztos rossz ,hogy ott megy körülötted a veszekedés.
2017. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi baromságot összehordani kérdező...

Akkor haladjunk sorban. Férfi vagyok 27 éves, az alacsony, barna hajú filigrán lányokat kedvelem. Ciciből a közepes az ideálom, de szerintem nincs olyan férfi aki nagy mellek miatt panaszkodna. A probléma szerintem is ott van, hogy vagy játszod a jégkirálynőt, vagy pedig férfiakból is csak a modelleket veszed emberszámba, és ha egy srác alacsonyabb vagy vékonyabb már rá sem hederítesz.

Ami a jegyeket illeti semmit nem jelentenek. Bármilyen egyetemre be lehet kerülni 2,00-ás átlaggal is csak jó érettségit kell írni. Ne stresszeld ezen túl magad. Lehet, hogy nem vagy szín ötös, de lehet, hogy te másban vagy jó, jó szervező vagy, esetleg szépen rajzolsz, empatikus vagy az emberekkel stb... egy ember értékét nem lehet számszerűsíteni.

Pénz... te legalább tudod mi a pénz értéke. A gazdag osztálytársaidnak sem lesz ott egész életükben apuci-anyuci. Marha nagyot tudnak az ilyen emberek koppanni, csak éppen nem 17 hanem 30 évesen.

Válás. A problémáid közül ez az egyetlen igazán jogos. Biztos nagyon rossz lehet.

2017. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező. Legyél szabados nemileg és ne fojtsd vissza magad! Mindenki,aki nem prűd,az jó ember!
2017. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!