Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felnőttek miért mindig a...

A felnőttek miért mindig a gyerekeiken vezetik le a feszültséget?

Figyelt kérdés
A szüleimnél, családtagjaimnál is észre szoktam venni :/
2020. júl. 3. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki tud uralkodni magán.
2020. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a legegyszerűbb módja, tudják hogy az agressziót nem fogják visszakapni attól aki számukra kiszolgáltatott helyzetben van. Így megnyugszik a kis háborgó lelkük és a következményekre nagy ívben szxnak.
2020. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ez így jólvan?
2020. júl. 3. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jól, de egy olyan családban, ahol a gyereknek kuss a neve (jesszus, sose használtam még ezt a kifejezést), nem igazán tudsz mit csinálni
2020. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert megtehetik, mert a gyerekbe azt nevelik, hogy tisztelje a szüleit, nem ütheti meg őket, nem szájalhat velük így könnyű olyanon felsőbbrendűséget gyakorolni, meg haragot levezetni, aki nem tud és nem fog visszaütni, valamint mivel sajátja, így "azt csinál vele, amit akar".

Nem normális, nem vagyok híve ennek a vezessük le máson a feszkót, magának az idegeskedésnek sem vagyok híve.

Nem kell ordítani csak mert fájdalmat okozott valaki és nem kell ordítani azért, hogy meghallgassanak.

2020. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló szépen összefoglalta. Én is megfigyeltem már ezt a jelenséget egyébként a családban. Szomorú.
2020. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg sógornál/sógornőnél is :/
2020. júl. 3. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert a főnökömet nem tudom leütni, amikor ordít velem. Viszont hazamegyek, nyakon vágom a gyereket felciccentek egy sört és minden ok.
2020. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=meaQfIQtzaI&t=127s


52:40 -nél megtalálod a választ a kérdésedre.

2020. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!