Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem ilyen unalmas az...

Csak nekem ilyen unalmas az életem? Én unok meg mindent ilyen hamar? Meg leszek ilyen mérges apróbb dolgokon?

Figyelt kérdés
Dögunalom. Mindegy mit csinálok nem segít. Mindegy mibe kezdek kisebb idő után elvesztem az érdeklődésem. Nyakamon az iskola, de semmi motiváltságom tanulni, a pénzem is elfogy lassan, de a munka is egy unalmas körforgás. Ugyanaz mindig. Hiába bulizok meg ismerkedek vagy kezdek bele új dolgokba nem segít. Kisebb időre lekötnek aztán elegem lesz belőlük. Úgy érzem magam mint aki nem is él. Mostanában szoktam arra gondolni hogy azt csinálom meg azt mondom ami elsőnek eszembe jut, hogy jobban magamat adjam hátha ez változtat valamin, de sokszor abszurd dolgok jutnak eszembe... például ha valaki idegesít mellettem legszívesebben megütném gondolkozás nélkül hogy fogja be vagy csak tűnjön el a közelemből. Ennél rosszabbak is szoktak lenni a fejemben. Persze tudom hogy ez se segítene semmit csak a pillanatnyi feszültségemet élném ki rajta. Kisebb idő után valószínűleg ugyanúgy érezném magam mint előtte. A másik csak én gurulok be ilyen hamar? Nem látszódik rajtam mert általában jó a poker arcom meg nem dühöngök. De néha mikor valaki megakarja mondani hogy mit csináljak vagy hogy ez meg az kötelező ezért jó lenne ha csinálnám vagyis főnökösködik(mikor dolgoztam a főnökeim ha így viselkedtek akkor is eléggé dühös tudtam lenni mondjuk inkább szerettek szóval aligha volt összetűzésem de mindegy), akkor azt érzem mintha elpattanna valami a fejemben vagy nem is tudom megmagyarázni. Amúgy ritka ha emiatt nekem állnának ahogy hallom inkább ijesztőnek meg komolynak tartanak. Szóval nem szoktak velem veszekedni. Ennyi izgalom se történik velem. Na mindegy ti is szoktatok így érezni?

2019. nov. 3. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Depressziósan hangzik.

Sportolsz valamit aktívan?

2019. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van sajnos velem is.

Ugyanígy nincs semmi felé érdeklődésem, motivációm,akaraterőm. Én is unom az életem, nem tudok magammal mit kezdeni. Unalmas körforgás az életem.

Szóval igen. Szoktam így érezni. Csak mindig.

2019. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemelyisegzavar
2019. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Én is egytől egyig pont ugyanilyen vagyok mint te, és embertársaink 80 százaléka legalább. Ehhez még hozzátársul a nihilista szemléletmód (hogy nincs értelme az életnek) és bingó, depresszió. Az élet ilyen, fos. Ahhoz, hogy ne haljunk meg és az emberek túléljenek, de azért keretek között tartsuk az embereket, mert jólétükben egymást gyilkolnák, monoton és unalmas körforgássá kellett tenni az életet. 18-24 év iskola majd 40 év munka, napi 8 órában minimum, nagy része az embereknek olyat csinál, amit nem szeret, és emiatt az energiája is elmegy, több idő megy a regenerálódásra, pihenésre, 2-3 óra /nap hogy azt csináld amit szeretsz pedig kínzás. Tehát igazából nincs miért élni, nincs értelme az életnek és inkább a föld alá kívánja magát az ember. Sodródunk az árral, nincsenek célok, mert amit egy ember szeretne magának azt a felső vezetőség nem szeretné, hogy megkapja a kisember. Tehát vagyunk sokan, akik sosem találunk boldogságra, és ez így lesz még jó sokáig. Kitartást...
2019. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez,nekem csak egy hely adott lehetőség (Rap Battle Olympics) (Kazincbarcika)
2019. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első: Sportoltam szabadidőmben, és elég jól is haladtam még sokan mondták hogy csatlakoznak hoznám, de meguntam egy idő után... már már megőrjített annyira ráuntam szóval abba hagytam. Most suli mellett is elkezdtem sportolni, de ez más, és ez csak ilyen kötelező dolog. Nem depresszió vagyis nem tudom nem igazán érzem intenzíven letörtnek magam mint ahogy szerintem szokták ilyenkor az ilyen emberek érezni magukat.


Negyedik(Van egy ilyen film is, aki nem látta annak ajánlom): Szomorú amit írtál, de sajnos igaz. Kitartást neked is!


Igazából az is elég lenne ha olyasmi dolgok feldobnának hogy kirándulás meg ilyen apróbb dolgok. Mikor mondja a családom, hogy milyen jó elmenni kirándulni mégha csak nem is messzire, de legalább szétnézel egy élmény az egész. Általában értetlenül hallgatom, hogy ebben mi olyan jó. Jártam én is velük egy ideig, de mindig ott volt az az érzés, hogy én ezt nem is élvezem. Mondanom sem kell az utóbbi 10-20 ilyenen én nem is voltam. Mostanában meg amit nem akarok megcsinálni azt nem is csinálom. Vagy valami apróbb dolog is megtenné nekem mint régen. Mikor alig vártam hogy haza érjek ezt csináljam vagy azt csináljam. Most már kb sehova nem vágyok mivel tudom pontosan, hogy mindig ugyanaz az érzés fogad. Vagyis a semmi, semmi nem fogad. Mivel nem élvezem. Ettől függetlenül van mikor ráveszem magam, és bele vágok új dolgokba hátha, de sajnos ugyanaz fogad mindig.


Aki ugyanígy van ezzel annak kitartást, és ha talál vagy már talált(?) valaki megoldást az ha megosztaná velünk biztos vagyok benne, hogy mindannyian értékelnénk!

2019. nov. 4. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!