Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is érzik néha, hogy...

Mások is érzik néha, hogy jólenne visszamenni oviba? Nekem még most is hiányzik de nagyon. Annyira jó volt játszani meg nah. ez nagyon weird? 24f

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is érzem, igen.
2020. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hiányzik. Én ott untam magam és rám szóltak, ha elvoltam egyedül a gondolataimban.
2020. júl. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma alltam egy jatszohaz ablaka elott kivanva hogy barcsak gyermekformava tudnek alakulni, majd begombazni es csak ugralovarazni.
2020. júl. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a szenvedés maradt meg.

Anya otthagy, elment, nem jön vissza, itt egy sereg idegen vihancolo gyerek, velem nem jatszottak, elvoltam magamban mindig ezzel az "elhagyottsàg"érzésböl eredö szomorusàggal.


Ovodai fotozàsnàl (mindenkit egyesével fotoztak egy macival)ki is probaltam hogy mennyire lesz.r mindenki(sok gyerek és nevelö volt egy helyre összecsöditve), téblàboltam fel alà es en nem àlltam oda a sorba, hàt ki is maradtam majdnem a fotozàsbol. A csoportommal mentem volna vissza a helyünkre mikor feltünt az egyik ovonönek es eröszakosan odaràncigàlt a székhez a macival, mire elbögtem magam, es igy lett egy kipirult szemü fénykép rolam.


Aztan egyszer anya beharangozta hogy jött apa is értem, elrohantam keresni az öltözökben, majdnem el is tévedtemaz oviban, es csalodottan mentem vissza, kiderült hogy be se jött az oviba csak a kocsiban vàrt :(


Szerintem én abszolut éretlen voltam az ovodàra.

Plane hogy költözèsek miatt jàrtam kb 2 ovodaba meg 2 bölcsödébe is, mindig megmaradt ez az idegen érzésem. Egy sereg idegen vihncolo gyerek.meg én azon kivül.

2020. júl. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!