Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megvàltozni?

Hogyan tudnék megvàltozni?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat,hogyha ez nem jó kategória.



Szeretnék megváltozni, több okból is, de az lényegtelen.

Nevet változtattam, hétfőn megyek fodrászhoz.. De több ötletem nincsen, hogy hogyan tudnék megvàltozni külsőre, mert szerintem a belsőmmel nincs semmi baj. Műtétet vagy hasonlókat nem akarok. Stílusra nem tudom hogyan tudnék más lenni. Általában használt ruhát szoktam venni, mert nem telik újakra. Minden nap farmerben és egy pólóban vagyok, nem bonyolítom túl.


Ti mit gondoltok? Hogyan tud valaki pár hónap alatt jelentősen megváltozni külsőre?



19 l



2020. júl. 5. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat kulsore az oltozkodessel tudnad elerni a legnagyobb valtozast.
2020. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem miért szeretnél megváltozni külsőre.

Szerintem foglalkozz többet a belsőddel és akkor rájössz, hogy valójában semmi szükség a külsőd változtatására. Sajnos nem is egészen értem mit értesz a külsőn való változtatások, ha ezt pontosítanád, hogy miért szeretnél és miden. Gondolom nem tartod elég "szépnek" magad és ezért szeretnél változtatni. Kérhetném, hogy küldj egy képet, de gondolom feleslegesen, mert ha nem vagy jóban magaddal/nem tartod magad szépnek, akkor az önbizalmad sem túl nagy, ennek okán ez nem jöhet szóba.


Ennek ellenére, ha szeretnéd a véleményem kérni, akkor nyugodtan írj privátba, hátha jobb kedved lesz utánna.


20F

2020. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

19 évesen úgy tudsz, hogy dolgozol,vagy keresel munkát 1 évre és apránként felépíted a ruhatáradat és ha anyukádnak jó az ízlése, akkor segítséget/tanácsot kérsz tőle, hogy tudod finomítani a dolgokat.Szineket, fazont, mi áll neked jól, mit kell rajtad kiemelni, mit tompítani.Illatok, krémek stb.

Anyukád biztosan megfogja érteni, és még ő fogja neked felajánlani, hogy nem kell hazaadnod..

Nálunk így működött a nagylányomnál, mikor abban az átmenetben volt mint ahogy te.

2020. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3+ A használtan vett/kapott ruhákat, meg lecserélni.


Az egyetem miatt ne aggódj, mert ha olyan a felvételi bizonyítványod, és emeltjeid is vannak, akár hogy is változnak a pontok, neked mindig lesz lehetőséged.1 évet meg passzíváltatni nem nagy kunszt, ha már bent vagy.

2020. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TR75 ***** válasza:

"Szeretnék megváltozni, több okból is, de az lényegtelen."

Természetesen egyáltalán nem lényegtelen, ezt, gondolom, te is tudod, emiatt is írtad ki (paradox módon).


"hogyan tudnék megvàltozni külsőre, mert szerintem a belsőmmel nincs semmi baj."

Szerintem viszont van valami dolog a belsőddel is, ha ennyire változtatni akarsz. nem feltétlenül baj vagy probléma vagy gond, de az, hogy ennyire nagyon változtatni akarsz, szerintem azt jelzi, hogy belsőleg valami nem stimmel, a külső és a belső nincs összhangban (vagy akár túlságosan tükrözi a külsőd a belsődet és ezt szeretnéd valamennyire eltakarni, ki tudja?)

Amúgy smink, frizura és öltözködés. Szinte felismerhetetlenül meg tudnak változtatni külsőleg.

2020. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na jó.. Most így a válaszokon elgondolkoztam picit. Talán egy kicsit tényleg van baj a belsőmmel. Nagyon érzékeny vagyok, és apró dolgok el tudják cseszni a napom.. Félek kiállni magamért, félek visszaszólni, és félek attól, hogy hülyének néz mindenki. Meg alapból félek az emberek közt lenni..

De ezen gondolom nem lehet változtatni :/

2020. júl. 5. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ösnél van pont.


6 1./Inkább arról beszélj, mit zártál le az életedben.


*Félek kiállni magamért, félek visszaszólni, és félek attól, hogy hülyének néz mindenki. Meg alapból félek az emberek közt lenni..*


*De ezen gondolom nem lehet változtatni :/*


De lehet változtatni, sőt kell is. Nálad ennek a magja után kéne menni.

2020. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Meg igazából nekem már annyi szarság történt az életemben. Az osztályfőnököm lelkileg tönktetett, óráról órára terrorizált. Rákos voltam kicsiként. Osztályomban is szekáltak stbstb.

Én ezeket a régebbi dolgokat sosem tudtam elengedni. Pedig nem egy pszichológusnál voltam már...

Meg ami miatt a leginkább nem tudom elfogadni magam, az a 13 éve tartó inkontinencia :/

Lelki eredetű az is. Azzal kapcsolatban is 1000 és 1000 orvosnál voltam már, de nem segített, és elküldtek azzal, hogy nem fognak tudni meggógyítani, mert ezt magamban kell rendbe tennem.

Hát mindegy. Csak félek, hogy így meg soha nem lesz rendes barátom.

2020. júl. 5. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:

8 Ez a hozzászólásod teljes terjedelmében hazugság.


Ha ezt nem lépted volna meg, segítettem volna neked-megérte neked?


Legközelebb okosabb leszel.

2020. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hazugság? Miért hazudtam volna?

Nem szokásom hazudni, főleg nem akkor, ha valakitől segítséget kérek. Nem értem miért gondolod ezt.

2020. júl. 5. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!