Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért engem okolnak egy...

Miért engem okolnak egy játékban azért, mert elém sétáltak miközben lőttem az ellent?

Figyelt kérdés

battlefield bad company 2. 23 éves vagyok, de a haverjaimmal még mindig az a kedvencünk, 2010-ben nagy szám volt, amikor megjelent. tetszik az egyszerűsége.


Egyik játék közben egy eléggé olasz akcentussal angolul beszélő pasi, vagy gyerek nem tudom elkezdett engem bsztatni, hogy lelőttem és ez teamkill. Többet káromkodott egy mondatban, mint amennyi normál szó volt benne.


És basszus az volt az alapja az egésznek, hogy elém sétált, miközben én lőttem. nehogy már én figyeljek arra, hogy ki fog mögülem mellém és utána elém lépni..


Tudom nem egy nagy probléma, le kell mute-olni azt cső, de a teamkill attól még teamkill és ha nem lennék jóban a szerver adminjaival kidobtak volna.


2020. júl. 5. 19:41
 1/1 Kinga20170526 ***** válasza:

Jaj, hát ez egy elég kellemetlen szitu. Itt is látszik, hogy ki mennyire veszi komolyan a játékot. Szerintem az az olasz akcentusos pasi valószínű 24/24 a gép előtt ül, és csak ezzel van elfoglalva. Teamkill, teamkill, de nem szándékosan csináltad. Megértem a kiakadást, de azt tudnod kell, hogy egy ilyen embertípussal teljesen felesleges leállni veszekedni, mert úgysem fogja felfogni, hogy nem direkt csináltad.

És már nem azért, de ha eléd sétált, akkor magára vessen, ő nem figyelt rendesen. Ennyi erővel rá lehetne mondani, hogy direkt ölette meg magát, de inkább ne ereszkedj le a szintjére.

Játssz tovább a haverokkal, az ilyeneken meg röhögjetek egy jót, ne idegesítsd magadat emiatt!

Az meg hogy az adminokkal jóban vagy egy plusz pont, szóval “biztonságban vagy”. :)


16/L

2020. júl. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!