Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csajok miért finganak olyan...

A csajok miért finganak olyan furán savanyúan büdöset, és miért büdösebb a szájuk reggelente mint a pasiknak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem igaz általában a csajokra. Az illető csajnak, akinek ilyen tünetei vannak, valamilyen emésztési problémái lehetnek.
2020. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Én férfi vagyok. De még a büdös életben nem ébredtem egy pasi mellett sem. Nem tudom,hogy mennyire büdös a férfiak szája reggelente. A sajátodat meg ugye nem érzed. Szerintem is csak valami emésztési baja van az illetőnek akiből a mintát vetted mint ahogy az #1 írta. Én sose tapasztaltam,hogy a női fing nagyon eltért volna, pláne savanyú szagú lenne. Lehet nagyobb mintából kellene dolgoznod!
2020. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne alkoholista qrvák mellett ébredj rendszeresen, és akkor majd nem merülnek fel benned ilyen kérdések!
2020. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan idáig jutott ez a társadalom, hogy ilyen dolgokon kell feltétlenül filozofálni?
2020. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Fogyóznak, a zöldség-gyümölcs-saláta jobban fingat. A leheletük is a fogyókúra és a nem elegendő vízfogyasztás miatt acetonszagú sokszor.
2020. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha wc-be fürdőkádba finganak, akkor inkább édeskés szagú lesz! 😀🤩🤩
2022. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 ott a pont! 😀😀
2022. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, szerintem a Dijoni mustár, amitől olyan furcsán savanyúakat lehet fingani.. Én személy szerint imádom azt a szagot! ☺️☺️😂😂
2022. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!