Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegek a tesióráktól!...

Rettegek a tesióráktól! Azokon a napokon mikor tesióra van éhgyomorra hányok reggelente, meg pánikrohamom van. Mivel segíthetek ezen?

Figyelt kérdés

A lényeg:


Járok kondizni rendszeresen, voltam már többször is fekve nyomó diákolimpián, mindig az első négyben voltam benne, jól teljesítek. Ennek ellenére a k***g tanár meg olyanokkal piszkál hogy soha nem fog tudni focizni a gyerekem, meg ilyenek ha én nem tesizek... Fizikai erőnlétem remek, nem vagyok túlsúlyos, de az önbizalmam a padlón, méghozzá teljesen. Bukfenc, gerenda, talajgyakorlat, négyütemű? Ugyan... Ilyenekre NEM VAGYOK HAJLANDÓ!!! Már ott tartok hogy eltöröm valamimet hogy hagyjon békén, mert gy utál engem, hogy mit szokott csinálni? Na mit? Úgy kivételez ahogy csak lehet... Órák előtt több tucat diák előtt akik esetleg nem osztálytársaim jó hangosan mondja hogy ha megint nem csinálom meg mert félek/lusta vagyok akkor megbuktat meg ilyenek. Örökké megaláz. Ha egyszerre 4 ember csinál egy felmérést, és én következek, én egyedül csinálom, mert mindig kiemel a tömegből. Már nem is köszön nekem úgy utál. Nem tudom miért, de nem is izgat. Múltkor egy +roh*djál meg" kifejezéssel otthagytam őt is meg a szemét óráját is és hazajöttem. Elegem van belőle, de az egész osztály gyűlöli. Mit lehet ezzel tenni?



2017. márc. 16. 12:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
MELLÉKESEN azért nem vagyok hajlandó ilyeneket megcsinálni mert onnantól kezdve hogy ő tesiztet minket engem örökösen kiemel, örökösen piszkál, és nem biztató jelleggel. Amúgy megcsinálnék bármit, de úgy fejenállni hogy közben cikiz hangosan hogy mindenki hallja? Azt soha... Alaphangon szemétkedik velem, én így nem járok be az óráira. Egyszerűen tudom, hogy holnap lesz utolsó egy órában tesi, és már most remegek, hányingerem van, szédülök ha rá gondolok.
2017. márc. 16. 12:55
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha az órán TE NEM VAGY hajlandó résztvenni, akkor ne csodálkozz, ha a végén megbuktat a tanár és teljesen jogosan!
2017. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szüleim annyit mondogatnak hogy "bírd már ki" de a harminc ember előtti megaláztatást nem lehet kibírni... Én nem tudom. Igazgatóhoz, ofőhöz is fordultam, "nem lehet ezzel mit csinálni, oldd meg".... kösz, ilyeneket kapok. Ott tartok hogy kárt teszek magamban hogy ne kelljen bemennem. Felmentést hogy lehet szerezni? Mármint teljes egészében hogy órára se kelljen mennem? A szemét k***va úgy rám szállt hogy a sírás szélén állok az óráin.
2017. márc. 16. 12:57
 4/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam, hogy azért nem tesizek mert az elejétől kezdve megaláz. Pedig az elején mindent megcsináltam amit kért, aztán rám szállt, és innentől nem fogok dolgozni neki. Undorító egy alak... Érdekes, a gazdag p***sa osztálytársam meg csak ül, facebookozik, de neki nem szólna, és érdekes, valahogy mindig jó jegyeket kap pedig két hét alatt egyszer tesizik... neki nem baj?
2017. márc. 16. 12:58
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj te eldöntötted, hogy nem vagy hajlandó semmire, pedig te szuper ügyes vagy. Akkor mégis mit vársz?
2017. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem értetek... CSINÁLNÁM, csak alaphangon gyűlöl engem valamiért, és ezért én nem fogok csinálni.
2017. márc. 16. 13:17
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én értem miről beszélsz, engem is kipécézett anno a szadista tesitanár úr. Viszont az nem megoldás, hogy visszabeszélsz neki, mert ezzel csak ő fog visszaélni.


Én háziorvostól felmentést kértem pár alkalomra, ennyi volt, amit tehettem.

2017. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én holnap megyek orvoshoz. Úgyis ki vagyok készülve teljesen mentálisan (hallucináicók, heti 10 óra alvás összesen) ilyenek, szóval... talán kapok kiírást egy kis időre.
2017. márc. 16. 13:32
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

1. kitörsz előtte, hogy hagyjál már békén, elhordod mindennek az osztály előtt. És akkor nem fog hozzádszólni, de legalább b**zogatni se egy ideig. Szüleid csak nem engedik, hogy megbuktasson. :D

Tesitanároknak általában elég sz** az életük, könnyen ellehet juttatni oda őket, hogy aztmondják "oké nem ezért fizetnek engem, hagyom a fenébe".


2. Szerintem az a megalázás nem is annyira megalázás, ha nem szentelsz neki akkora jelentőséget. Nem kell minden gyakorlathoz értened. Ha próbálkozol annak már elégnek kell lennie a 2eshez osztályzáskor. Nem sikerült, mosolyogj egyet rajta aztán hali. Így mást se fog érdekelni. Nem ez határozza meg a társadalomban a szereped.

2017. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkoztam pedig hogy (Egyszer megtettem) eltöröm valamimet hogy ne kelljen semmit csinálnom. Köszönöm utolsó, sokat segítettél, de az a gond hogy hárman vagyunk csak fiúk az osztályban a 31 főből, és csak én tesizek, a másik két fiú csak ül, de érdekes, rájuk nem szól semmit, csak rám örökké... Éééés a sok lány előtt szégyellem magamat.
2017. márc. 16. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!