Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi a motivacioja? Mi az...

Kinek mi a motivacioja? Mi az ami miatt hajtasz elore, kelsz fel reggelente, stb?

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
semmi, felkelni meg muszaj há most fekudjek egesz nap vagy hogy gondolod??
2017. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*kinek mi ad ertelmet az eletenek?:)
2017. szept. 19. 22:50
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem a motivacio legszukseglettem:D azert is vagyok kivancsi ki hogy van ezzel :)
2017. szept. 19. 22:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan itthon élek, de pár éven belül örülnék egy háznak, valahogy egy autó váltást is be kéne iktatni valami sportosabbra, illetve a nagy motoros jogsit szeretném megcsinálni jövő nyáron.

25F

2017. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Egy idézet számít motivációnak? Mert ha igen akkor "dolgozz kemény addig, amíg a példaképeidből riválisok nem lesznek"


Számomra ez nagyon motiváló

2017. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a reggeleket, de a kàvéivàs miatt szívesen felkelek, aztàn utàna beindul a gépezet.
2017. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Sokáig a munkám volt. Mára már rájöttem, hogy az holtvágányon ment, így ma már a megújhodás a célom: minél hamarabb.
2017. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az idezet az tetszett nagyon :)


Nekem a 3 kedvencem is van:


"A cel terv nelkul, csak egy kivansag."


"Valtoztasd meg a terved, de sose a celod."


" Ket dolog tortenhet. Vagy sikerul, vagy ujra kezdem."

2017. szept. 19. 23:25
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Új lehetőségek (legyen itt szó akár utazásról, akár egy újfajta rágó kipróbálàsáról... felfogás kérdése), zene (ami ugyebár szinte mindenkinek fontos szerepet játszik az életèben), ízek (a párod csókja, vagy ha egyedülálló vagy, a csoki/gyümi/stb.), önzetlenség (lehet, hogy aznap te leszel a soros, hogy segíts másokon.. nagyon jó érzés)....


Apropó èrzések... Hogy rövidre fogjam, azt hiszem ez a válasz. :)

Igyekszem megtalálni mindenben a harmóniát. Lehet, hogy naív vagyok, annyit azonban biztosan tudok:

A lelkemnek jót tesz, ha nem "túlélni" akarom a napot, hanem kihasználni. Fejben dől el minden.

2017. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
management dumáktól rosszúl vagyok....
2017. szept. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!