Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez jó? nyitott és...

Szerintetek ez jó? nyitott és barátkozó de borzasztóan érzékeny lehet attól még jó barát?.ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 10:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyen emberrel hogy lehet jó kijönni?
2020. júl. 6. 10:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint sértődékeny?
2020. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olyanra gondolok
2020. júl. 6. 10:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet kordában tartani?
2020. júl. 6. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen sajnos nem valami jó barát. Kordában kell tartani akarattal. Egyszerűen ne szólalj meg inkább, ha ilyesmi lenne.
2020. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon fárasztó lehet, hogy mindig kétszer meg kell gondolnod, mit mondasz neki, mert megsértődhet.
2020. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen személyiség az anyukám és az egyik legfontosabb barátnőm is. Bár, ez szerintem egy erősen rossz tulajdonságuk én mégis szeretem őket és emellett van egy millió olyan dolog bennük, ami miatt megéri elviselni, hogy mindent a szivükre vesznek. Szerencsére mindketten tudják magukról, hogy hisztikirálynők így könnyű velük megbeszélni a dolgokat, ez sokat segít abban, hogy tudjam őket kezelni.
2020. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a végletekig türelmes és empatikus személy vagy, akkor simán bírhatod az ilyesmit. Én egyik sem vagyok, így személy szerint képtelen lennék túlérzékeny emberrel barátkozni, akkor se, ha ezt ezer jótulajdonsággal ellensúlyozná. Viszont én nem is lennék jó barát egy ilyen személy számára a nyers modorommal és szarkasztikus humorommal, szóval szerintem kölcsönösen kerüljük egymást ezzel a típussal, ami nem is baj, nem kedvelhet mindenki mindenkit.
2020. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!