Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy motiváljam magam tanulásra?

Hogy motiváljam magam tanulásra?

Figyelt kérdés
Japánban szeretnék élni és elkezdtem 8 hónapja japánul tanulni(internetről),de mindig van egy hosszú időszak,amikor abbahagyom a tanulást,mert úgy vagyok vele,hogy úgyse veszem hasznát a nyelvnek,mert ugyse tudok kiköltözni,mert 30 év felett vagyok már,végzettség nélkül.Mi motiválhatna,hogy folytassam?Hiába gondolok arra milyen jó lenne ott élni,mindig az jutt eszembe,hogy későn kezdtem el tanulni és nincs esélyem a kinti élethez

2020. júl. 6. 11:57
 1/4 anonim válasza:
100%
Esetleg kommunkálj japán emberekkel.(interpalson pl) Vagy gondolj arra, hogy így magadnak sem adod meg a lehetőséget, hogy egyáltalán ott élj.
2020. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A cél.
2020. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem hiszed el, hogy egy cél lehetséges, addig rohadt nehéz küzdeni érte. Én azt mondanám válasz egy határidőt. Mondjuk egy év múlva teszek egy nyelvvizsgát...és ezt ne is engedd el magadnak hogy elnapold vagy ellógd. A határidőknek varázsereje van. Csak ne legyen irreálisan sokára mert akkor halogatni fogod hogy belekezdj.
2020. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Végzettség nélkül kb az egyetlen esélyed az, ha összeházasodsz egy japánnal.

Japánul tudó, semmihez sem értő emberek vannak ott is, nem kell importálni.

Szóval nagyon szép dolog japánul tanulni, de nem biztos, hogy közelebb visz a célhoz.

2020. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!