Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki volt szerinted a legkegyetl...

Ki volt szerinted a legkegyetlenebb ember az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Szaddám Husszein
Néró császár
Adolf Hitler
I. Szulejmán szultán
Josif Sztálin
VIII. Henrik
Rettegett Iván
Mao Ce-tung
Caligula császár
Nagy Heródes
54 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szoros a verseny Caligula és Rettegett Iván között, de inkább az utóbbira szavaznék. Legalábbis szerintem.
2020. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztálin és Mao között gondolkozok, nehéz a döntés, mert sajnos nem tudok elég részletet Mao-ról, de számok alapján ő nyerne.
2020. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Én azért Hitlerre szavazok, mert szerintem az ő “hagyatéka” hagyta a legmélyebb nyomot a mai történelemben. Lásd a rasszizmust.
2020. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
#3 Rasszizmus az egész emberi történelemben létezett, nem Hitler találta ki. A nationalizmus is francia "találmány". Hitler csak egy kegyetlen (zsidókkal, szlávokkal és még a saját népével szemben is) turbónacionalista volt, de nem talált fel semmi újat.
2020. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

#3

Hitler előtt sokkal, de sokkal nagyobb mértéket öltött mind a rasszizmus, mimd pedig az antiszemitizmus.

Hitler tevékenységének következtében alakult ki ez az "elfogadás".

2020. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Néró nem volt annyira gonosz, csak az utókor ferdíti el kissé az ő élettörténetét és uralkodását.
2020. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Én Ceaucescut is a listára venném.
2020. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hetedik! Gondoltam rá, hogy őt is listára vegyem. :D
2020. júl. 6. 15:18
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Ceaucescut akarja a listára úgy hogy II. Lipót sincs fenn rajta xdddddddddddddddd(még több dé csak lusta vagyok)
2020. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kilencedik! Az az oldal hiányossága, hogy csak tízféle opciót jelölhetünk meg. :D
2020. júl. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!