Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehet az ember, ha mindenk...

Mit tehet az ember, ha mindenki semmibe veszi, és hiába sportol, nem kell senkinek se?

Figyelt kérdés

Sose tetszettem senkinek. Hozzám még egy fiú se jött oda. Nem tudom milyen érzés az, amikor körberajongják az embert. Így persze hogy nincs önbizalmam, mivel senkinek se kellek. Egyetlen ember mondta nekem eddig, hogy egy jó csaj vagyok, és ha 20 évvel fiatalabb lenne, akkor járna velem, de ő egy 40 éves pasas.

Sose kellettem senkinek, és ez szerintem nem is fog változni. Gondolom kifogok majd magamnak egy hozzám hasonló lúzert, és megkapaszkodok benne, mert nem lesz más választásom.

Nincsenek barátaim, mert nem tudok kialakítani ilyen kapcsolatokat. Próbálkoztam, de mindenhol elhajtottak. És ne mondja nekem senki, hogy biztos rossz helyen próbálkoztam, mert nem lehet, hogy folyamatosan rossz helyen próbálkozzon valaki.

Mindenki mondja, hogy önbizalom meg magabiztosság. Attól még senki nem lesz szép, se jobb! Egyébként meg mitől legyen önbizalmam meg mitől legyek magabiztos? Hogy a fejem olyan, mint egy műanyag szemetes és férfias vagyok?

Én szeretnék igazi fiatal lenni, szeretnék bulizni, barátokat szerezni, pasizni, de nem jön össze.

Sportolok, valamilyen szinten sportosabb alakom van. De tellonym-en is írják a fiúk, amikor megkérdezik tőlük, hogy "jó alak és csúnya fej vs rossz alak és szép fej", akkor mindenki írja, hogy inkább legyen szép feje. Úgyhogy a sport is felesleges, már abba is hagytam. Egy pici önbizalmat adott, de sokat nem segített a dolgokon, így tök értelmetlen.


Én nem később akarom kiélni magam, én most akarom. Nem 30 évesen akarok először barátot magamnak, és nem 50 évesen akarok bulizni meg elveszteni a szüzességem. Most vagyok fiatal, nem akarok öregen élni az életem. Lassan már egy besavanyodott ember lesz belőlem, de lehet már most is az vagyok.


2020. júl. 5. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, mit lehetne tenni, de én is ugyanezt érzem, és jövőre töltöm a 30-at. Nekem is az arcom (fejem) a gázabb, az alakom max. azért, mert ráférne +8-10 kg mellre, fenékre és lábra rakódva.

Rosszul vagyok, ha arra gondolok, hogy a végén majd jobb híján nekem is össze kell állnom valami gyászos alakkal. Nem így szerettem volna, hogy teljen a fiatalságom, a legszebb éveim, levegőnek nézett, hervadó kóróként. Én is szerettem volna megélni, hogy milyen, amikor kellek. Amikor megnéznek, odajönnek, próbálkoznak, kezdeményeznek, amikor párhuzamosan többen is szeretnének tőlem valamit, amikor ragaszkodnak hozzám, amikor akár el is vennének. Szerettem volna sokat és jókat szexelni, orrba-szájba, ahogy mondani szokás.

A minap egy szép nő ismerősöm egy szintén szép barátnőjével és 5(!) nem akármilyen pasival leruccantak pár napra a Balatonra. Gondolj bele, milyen lehetett... És hogy másnak ez mennyire természetes, megszokott élmény.

Megértem a férfiakat, hogy miért nem kellek nekik, de valamennyire mégis "haragszom" rájuk. Vagy inkább az életre, hogy ez jutott. Nem nyertem a genetikai lottón, pont olyan okádék a fejem, mint az apámnak meg az apai nagyapámnak, amit ma egy fiatal nőnek senki nem "bocsát meg", így ez van... Nézegetem irigyen, hogy másoknak milyen jó és szép. Ja, tudom, csúnya dolog az irigység. Én kérek elnézést, amiért csak ez jutott... Ha épp nem irigyelek senkit, akkor is pont ugyanúgy egyedül vagyok, minden valamire való férfit hidegen hagyva.

Annyira, de annyira elegem van ebből. Nyilván 30 fölött sem fog senki foglalkozni velem, de ha mégis, tőlem most már megkapja a magáét... Eddig nem voltam jó, nem kellettem senkinek? Akkor most már ne is kelljek.

2020. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarok sértő lenni, de ha egy önbizalom hiányos, saját magaddal nem megelégedett lány vagy, aki sok mindent "szeretne", de képtelen vagy emberi kapcsolatokat kialakítani, saját magadat megszerettetni másokkal, akkor miért érzed úgy, hogy te egy testileg, lelkileg egészséges férfit érdemelnél? Másnak is vannak hasonló problémái, talán több ember van úgy, ahogy te mint aki jól érzi magát, te meg saját magadat és a hozzád hasonlókat gyászos looser alaknak nevezed, mintha tragédia lenne ez a lét, amiből menekülni kellene. Közben minél jobban akarsz kitörni, annál izzadságszagúbb lesz minden próbálkozásod, mert aki saját magával nincs megelégedve, annak se jó barátsága se jó kapcsolata nem tud lenni. Ha "nyáladzol" valami olyan dolog iránt, amire esélyed nincs, akkor nem jutsz előrébb, csak a saját önbizalmadat ölöd vele tovább. Mindenki a kiegyensúlyozott embereket kedveli, akik nem erölködnek olyanná válni, amivé nem tudnak, hanem elvannak saját magukkal és olyan dolgokkal foglalkoznak, aminek értelme is van.
2020. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszenek a férfias nők, de annyi vagyok, mint az említett pasas. A műanyag szemetes-szerű fejet viszont nem tudom elképzelni, milyen lehet.
2020. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Milyen nem sikerült próbálkozásaitok voltak?
2020. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várakozik, amíg szembesodorja az élet, a sors, amikor itt lesz az ideje. az életünket vkitől azt hallottam, megtervezzük születésünk előtt. Ja de egyébként valaki azt mondta, hogy nem feltétlenül kell elébe menni az ilyen dolgoknak, tehát lehet az is, hogy csak várod, hogy "hazataláljon". És akkor pl ha mondjuk mind a ketten kimondottan keresitek egymást; akkor lehet, hogy pl az egyikőtök, vagy egyikőtök se; pont nem találja a másikat "otthon", és akkor elkerülik egymást. Remélem, jól fogalmaztam meg, szerintem ez egy érdekes felvetés.
2020. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évtizedet jó várni? A várás alatt mi lehet csinálni?
2020. júl. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk például elmenni egy asztrológushoz, asztrozófushoz, védikus asztrológushoz, hogy esetleg kiolvassa a születési képletéből, ha meg tudja állapítani, hogy mikor várható párkapcsolat az életében. Legalábbis mikor van rá esély. Kilátás; meg szal , számmisztikával is szerintem lehet dolgokat kideríteni, és szerintem ezek tehát szóval működnek. Annyi, hogy az asztrológiához az asztrológusok kérni szokták a lehetőleg pontos születési percet. Én beszéltem már asztrológussal telefonon; és akkor neki én annyit mondtam, hogy 2 körül születtem; mert anya azt mondta; hogy kettőkor, de nem tudtam, hogy anya mennyire precíz, ezért mondtam,hogy kettő óra körül; és akkor mondta; hogy de azért jó lenne tudni a pontos percet; mert ha ez mondjuk pontosan kettő óra , vagy kettő óra 8 perc, vagy kettő óra 10;akkor tehát ott is változik tehát az alapján is;de ha pl tehát nem telefonon hívod fel, hanem van ideje, akkor ki is tudja bogozni, tehát lehet pontosítani is a születési percet szerintem , hogyha valaki nem tudja egzaktul.
2020. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!