Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi elme pszichológiája: ha...

Férfi elme pszichológiája: ha engem szeret, de elhagy egy másik nőért, akinek megvan az ő általa vágyott gyermek?

Figyelt kérdés
Másosik alkalommal történik meg, h tervezzük a babát, mégis elhagy a pasim egy olyan nőért, akinek van gyereke. Az első kislányt akart, a másik nőnek lánya volt. A mostani kisfiút akar, bejött a képbe egy egyedülálló nő, aki tetszik neki, és van egy kisfia. El se jutok addig, hogy "megcsináljuk" a gyereket, de máris elhagy. Miért jobb elhagyni a barátnőt/feleséget, aki ugyanúgy kedves, szenvedélyes, egy olyan nőért, aki "elesett" mert egyedül neveli a gyereket, akire a pasi is vágyik, mégsem az övé? Hiába akarok családot, ha esélyt sem adnak rá?

2020. júl. 7. 12:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én akkor is a gyereket érzem vonzerőnek, vagy az ilyenek haszonlesők? H egy újabb balekot tudnak maguk mellett? Most komolyan, ezek után, h a férfiak így bedőlnek egy rossz tréfának, már azon gondolkodom, h leszbikus leszek(egyébként is vonzanak a nők)! Viccet férretéve nem tudom, h a pasi a balek, vagy a nő a hibás az ilyen esetben, szimplán csak őrlődöm rajta, h én nem teszek meg mindent? Nekem is csinálnom kellene egy gyereket h pasit fogjak? Komolyan mondom, ezek nem normálisak!
2020. júl. 7. 15:07
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy itt csak ez volt a baj. Nagyon nem a jó emberekkel ismerkedtél. Nem tudom pontosan, hogy mennyi időt vártál a babaprojekttel, de szerintem érdemes minimum 3 évet, mert szerintem ennyi idő kell ahhoz, hogy egy embert kiismerj. Inkább örülj neki, hogy kiléptek az életedből az ilyen pasik, újabb esélyt kaptál, hogy találj valaki olyat, aki teljesen hozzád illik. Erre a gyerek témára meg szerintem ne stresszelj rá, élvezd ki a kapcsolatot és amikor teljesen azt érzed, hogy oké, ez egy biztos kapcsolat üljetek le és vázoljátok fel mit is akartok igazán
2020. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez a sértődött vagdalkozás nem éppen igaz dolgokat takar. Kinyitották a “pofájukat”, mivel kiléptek az életedből. Nem akartak (veled) gyereket. Talán maradtak volna melletted, te meg pazarlod az értékes éveidet arra, hogy talán meggondolják magukat? Akkor meg az lenne a bajod.

Mellesleg azért ha ketten is elhagynak aránylag rövid időn belül, én a helyedben magamba is néznék, hogy én nem vagyok-e hibás. Nem lehet, hogy pl non-stop ráfeszültél a gyerek témára?

2020. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!