Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képvisel-e még értéket a...

Képvisel-e még értéket a szüzesség a mai világban? Hogy vélekedtek a témáról?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 10:27
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
26%

Egy férfi nagyrészt minél hamarabb el akarja veszíteni, mert "ciki" ha még szűz. Emellett a nők a tapasztalt férfiakat keresik. Tehát náluk negatív értéke van.


A nők számára van értéke, a férfi szereti ha ő neki az első, dicsőséget jelent számára. De ha nagyon sokáig szűz a nő (25+) akkor ott is inkább fura és elgondolkodtató, hogy miért az.

2020. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

az egy gesa emlekiratai a masodik vilaghaboru elott jatszodik, a 20as, 30as, 40es evekben....

nem igazan relevans ma

2020. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Engem pont ettől ráz ki a hideg, a férfiak hozzáállásától, hogy dicsőség. Dicsőség először bedugni egy testrészed egy másikba... és ez valahogy nem elgondolkodtató?
2020. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
9-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Egyes népeknél (mint pl.araboknál,muszlimoknál) ez még így megy. Teljesen más világ az arab világ.
2020. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13%
Aki azt írta, hogy nem érték, azt gondolom (egyáltalán nem, őszintén) nem zavarja, hogy a párjának, hány intim kapcsolata volt előtte már másokkal.
2020. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy hány kapcsolata van, teljesen más, minthogy először dughasd meg.
2020. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem érték, hanem állapot. A mértékegysége pedig: 1 volt.
2020. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kéne ismerni a szó jelentéséhez tartozó történelmet, hogy érteni lehessen az érték részét.

Akit érdekel, annak itt van 3 video a témában magyar felirattal:


Töri [link]

Biosz [link]

Lélektan [link]

2020. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

"El lehet adni.


Vissza lehet műtétettni.


Újra el lehet adni"


Kedves 3.válaszoló,


A szüzesség elvesztése nem a szűzhártya "átszakítása" (azért raktam idézőjelbe, mert eleve van a szűzhártyán lyuk, hiszen máshogy nem lehetne a menstruációs vérnek távozni), hanem az első szeretkezés.

Ha egyszer valaki szeretkezett, hiába műtteti magát meg, ettől még nem lesz újra szűz.


Szerintem gyerekként semmiképp nem jó elveszíteni, mert akkor max divatból csinálod, hogy azzal menő leszel (fun fact: nem, nem lesz egy 14 éves menő, mert nem szűz).


Később rendben van, természetes.

Én semmiképp nem vártam volna a házasságig, de vártam addig, amíg a megfelelő fiút (=akit szerettem) meg nem találtam.

20/L

2020. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Mi is az valójában? Ugye ez nagy kérdés. És ezért használom én is a szexuális életbe való átlépés szót, mert nincs benne targyiasítás.
2020. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!