Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tűnjek "idősebbnek"?...

Hogy tűnjek "idősebbnek"? (inkább csak ne fiatalabbnak)

Figyelt kérdés

Szóval 14 vagyok, és nem az a célom hogy 18-nak nézzenek, hane mhogy 14-nek. igen.

Elég gyerekes az arcom, ilyen "babás" orrom van, és fogszabályzót is hordok... Smink az nem jöhet szóba mert 1. nem szeretem 2. nem engedik 3. ráérek még.

Szóval ötletek? Az öltözködésem mondhatni "divatos", hát inkább nem kislányos. Ja, és elég alacsony is vagyok.


2018. ápr. 24. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
genetika, az arcodon nem tudsz változtatni, 35-40 évesen jól fog jönni az a minusz pár év
2018. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3. ráérsz még

majd fogsz idősebben kinézni évek múlva, és majd fiatalabbnak akarsz kinézni

élvezd h fiatal vagy inkább

2018. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard ezt kérlek. Annyira igesítő hogy sok mai lány 18-20-nak néz ki, aztán még 16 sincs.


Engem 22 évesen mindenki 30 fölé tippel. Hát nagyon jó dolog, mondhatom (nőből vagyok ráadásul). Pedig nem iszok, nem is cigizek, semmi bajom sincs.


Hidd el, még rengeteget fogsz változni kinézetre, nem marad babaarcod. 14 évesen még gyerek vagy, persze hogy gyerekes az arcod, de ez így van jól :) Ne akarj még felnőni. Lesz rá időd bőven. Felesleges sminkkel meg kozmetikumokkal tönkretenni az arcod.

2018. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előbbi válaszadóknak is igaza van, de szerintem a hajstílus is sokat számít...menjél el a fodrászhoz és kérj esetleg valami más frizurát vagy nézz a netről olyat ami kicsit komolyabbá (kevésbé gyerekessé) tenne. Ha pedig a hajváltoztatás nem segítene akkor csak várni kell..
2018. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sok hajstílust kipróbáltam már :/

na mindegy, majd lehet két év múlva meg nekem lesz szerencsém a sima bőrőmmel meg az arcommal...

Köszönöm a rendes válaszokat!

2018. máj. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!