Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora skizónak kell lenni...

Mekkora skizónak kell lenni ahhoz hogy valaki kamu facebook profil mellett létrehozzon egy még kamubb face profilt és bejelölje önmagát ismerősnek? És magát lájkolja?

Figyelt kérdés

Tehát. Kollegám. Jó ideje van egy kamu face profilja (miért kamu? mert se a saját nevét se a fotóját nem vállalja fel, Pistékének hívják és Lacika néven van fenn, kamu fotóval.... Doktor House fotójával...). de legalább az ismerősei nem kamuk (mint pl én...)


És erre létrehoz még egy kamu profilt, kamu név kamu fotó kamu város stb. És bejelöli önmaga másik kamu profilját mint ismerőst! És posztol az egyik profillal és lájkolja a másikkal saját magát...


Azért ez nem gyengén skizo nem?


2020. júl. 8. 15:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan tudjuk, hogy nem Te vagy az? :O :D:D
2020. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én ilyet csináltam Youtubeon, volt egy csatornám utána csináltam egy kamu csatornát és feliratkoztam mindkettőre, hogy miért ne kérdezzétek xD

De nem vagyok skizofrén

2021. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!