Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen alacsony fizetések...

Ilyen alacsony fizetések mellett,mint Magyarországon,miért fontos az embereknek,hogy okostelefonjuk legyen?

Figyelt kérdés
Ha nekem 5 évvel ezelőtt nem mondogatják,hogy vegyek már egy okostelefont,mert mindenkinek az van már,meg ne égessem magam a régi,nyomógombos telefonommal,akkor nekem a mai napig nem lenne okostelefonom.Egyszerűen megvoltam nélküle.Se okostelefonom,se tabletem,se laptopom nem volt.Itthon tévét néztem,rádiót hallgattam,ha meg akartam nézni valamit a neten,elmentem a közeli internet kávézóba és ott néztem meg az e-mailjeimet többek között.Száz forintért ott voltam egy órát.Nem érdekeltek az okostelefonok.És nem is irigyeltem azokat az embereket akiknek volt,elvoltam a háromezer forintos nyomógombos telefonnal.Az oké hogy haladni akarunk a korral,meg divatosak akarunk lenni,de azt se kéne elfelejteni hogy itt nem olyanok a fizetések mint Ausztriában,Svájcban vagy Németországban.Nem hiszem hogy mindenki jól keresne akinek okostelefonja van.

2020. jún. 15. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Fontos az okostelefon
Nem fontos az okostelefon
71 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%

20-30 ezer forintért simán lehet venni okostelefont. Akit ez földhöz vág, az ne vegye meg. Pont.


Akkor már azt is kérdezhettek volna, hogy miért dohányoznak az emberek, miért járnak autóval,ha ilyen kevés itthon a fizetés? Ezek többe kerülnek havi szinten, mint egy 25 ezres okostelefon egyszeri megvétele.

2020. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%
Majd mindenki eldönti, hogy mire akarja költeni a pénzét. Ha te úgy érzed, nincs szükséged rá, ne vegyél. Ennyi
2020. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
98%
Tudod mennyivel megkonnyiti az eletet egy okostelefon....szarok arra, hogy haladjak a korral, szarok arra, hogy milyen marka...nem ezek miatt veszem, hanem azert mert hasznos.
2020. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
#1 sok embernek nincs autója és sokan nem is dohányoznak.Pl.én sem.De okostelefonja már szinte mindenkinek van.Pedig szerintem okostelefon nélkül is meg lehetne lenni,mint ahogy meg is voltunk régen.Egyébként nekem 10 éve még nem okostelefont javasolták,hanem vegyek számítógépet,köttessem be a netet,így jövök ki legolcsóbban.
2020. jún. 15. 14:26
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresek rosszul speciel, de egy nyomógombos Samsung telefon volt eddig a legdrágább telefonom, még mielőtt az okostelefonok bejöttek volna a képbe. Okostelefonért 30 ezret sem fizettem még, ennyit meg össze lehet spórolni alacsonyabb fizetésből is, ha valakinek valamiért ilyen típusú telefon kell. Én szeretek kirándulni, teljesítménytúrázni, szeretem a Természetjáró applikációt használni ilyenkor, sokat segít ott, ahol nincsenek épített utak, csak a turistajelzések, még helyismeret nélkül is.
2020. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
#3 nekem is a legolcsóbb okostelefonom van.De ez is tud annyit,mint a drágább telefonok.Annyi a különbség,hogy kisebb és nem olyan szép.
2020. jún. 15. 14:28
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedésnél szintén nagy hasznát veszem az okostelefonnak, vettem már rajta vonatjegyet, nem kell sorbaállnom, és elég akkor megvennem a jegyet, amikor kiérek az állomásra, nem kell előre megvennem és nem kell sorbaállnom, és még az sem probléma, ha nincs jegypénztár valahol, a BKK futár applikációban meg tudom nézni, mikor milyen járat jön, érdemes-e várnom, vagy induljak el gyalog. A papír menetrend csak ajánlás.
2020. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%

1. Már nehéz nyomógombos telefont venni. Alig pár helyen árulnak.

2. Kényelmes az okostelefon. Rögtön ott a térkép a kezemben, ha ismeretlen helyre megyek. Elérem vele bárhonnan a számlámat. Én használom nyelvtanulásra. Az emailjeimet is azonnal meg tudom nézni.

3. Hasznos is, sokaknak. Én nem tudnék nélküle dolgozni. A céges rendszerbe úgy lépek be, hogy az okostelefonomon egy app generál egy kódot. Nekem a munkához is kell emiatt.

2020. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%
Sőt, régen ház se kellett, elvoltunk egy barlangban.
2020. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
29%

450 nettót keresek és nyomógombos telefonom van.


1. Már nehéz nyomógombos telefont venni. Alig pár helyen árulnak.

F_szság, ne írj már hülyeségeket...

2020. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!