Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudtok ajánlani a szétszór...

Mit tudtok ajánlani a szétszórtságomra?

Figyelt kérdés
Nagyon szétszórt vagyok, mit tehetnék, hogy ne legyek az?

2020. júl. 9. 17:21
 1/6 anonim válasza:
91%
Vezess listákat a tennivalókról, vagy ha bármi lenne írd fel, ezzel jobban be fog rögzülni. Ha időre kell valamit csinálni, akkor állíts be egy ébresztőt a telefonodon és ha tudod, írd be hogy miért van ott.
2020. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Pihend ki magad. Akkor szétszórt valaki, ha le van merülve és már képtelen figyelni, összpontosítani. 2-3 óra alvás az nem pihentető.
2020. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Határidőnapló vagy a Google naptár rendszeres forgatása
2020. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Cetliket kell írni a fontos teendőkről.Sajnos velem is előfordult párszor.A mosógépben felejtem a vizes ruhákat.Mire eszembe jut már este van és be vannak gyűrődve rendesen.Vagy ha nem írok bevásárló listát.Bemegyek a boltba és azon agyalok mi a túróért jöttem ide.
2020. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pl. A Roux method elég jó, bár ha egy rendszerre vágysz, kevesebb szabadsággal, akkor a Fidrich metódus javasolt, ha megértetted az alapokat.
2020. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ínye fiam,mírt szórja el könd az ítelt?
2020. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!