Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért tűnök alacsonynak mert...

Azért tűnök alacsonynak mert a lábaim hosszúak és a törzsem rövid?

Figyelt kérdés

Hobbitnak, 165 centisnek, stb mondanak. Mindenki úgy emlékszik rám hogy extra alacsony vagyok. Aztán csodálkoznak hogy nem is, nem értik! Pl a legjobb barátom is pontosan ugyanakkora mint én, 178 cm! Viszont neki a törzse hosszabb a lába átlagos hosszú, arányos! Nekem a lábaim nagyon hosszúak, a törzsem rövidebb, a nyakam hosszabb, így egymás mellett állva egy magasak vagyunk, de nekem a vállaim kicsit lejjebb vannak, így alacsonyabbnak hatok jóval hozzá képest! Mintha csak épphogy 170 centi lennék. Ha nem egymás mellett vagyunk akkor meg jóval alacsonyabb.

Más is van ilyen alkatú mint én? Öltözködéssel, valamivel lehet ezt kompenzálni férfiként? Már elegem van hogy ok nélkül alacsonyoznak le.


2020. júl. 9. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szia, tudom nem fog túl hasznosnak tűnni a válaszom, de ahelyett, hogy elkezdenél máshogy öltözködni, vagy itt gyakorin várni a megváltást próbáld meg az önbizalmad növelni. Fogadd el, most ilyen magas vagy, ha valakinek nem tetszik, akkor mi van? Semmi köze hozzá, rengeteget találhatsz a témában az interneten, ami tud segíteni. Ezen nem tudsz változtatni, csak elfogadni, inkább azon változtass, amin tudsz, az alakodon, edzettségeden, önbizalmadon, kommunikációs képességeiden, magabiztosság növelésén, stb stb. Hidd el vannak nálad alacsonyabbak is, akik már idősebbek nálad, és nekik is el kellett fogadniuk a magasságukat. Ha esetleg átment az üzenet, akkor írhatsz rám, segítek szívesen, ha nem akkor várhatod az öltözködési tanácsokat, és hátha magasabbnak tűnsz majd. :)
2020. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
azért tűnsz alacsonyabbnak,mert görbén állsz.
2020. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg pont, hogy azok tűnnek magasabbnak, akinek hosszabb a lába a törzséhez képest. Nem lehet, hogy te szélesebb vagy mint a barátod? Esetleg több a súlyod? Másképp oszlik el rajtad a súly?


Egyébként a testarányaidat tudod korrigálni. Pl. inkább a csípődhöz közelebbi, alacsonyabb ülepű nadrágot veszel fel, esetleg hosszítottabb aljú pólóval. Ha magasan van a nadrág dereka és bele is tűröd mondjuk az inget, az még hosszabbnak mutatja a lábad és rövidebbnek a felsőtested. Túl tapadós nadrágot ne vegyél fel, inkább kicsit bővebb fazonú, egyenes szárút. Pólókból pedig inkább szűkebbet, ne bő fazonúakat.

2020. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!