Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek van egy kicsi...

Mindenkinek van egy kicsi hibája? Hogy néha napján belenéz a pohárba?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem iszom alkoholt. De hibám van: a nagy szám:DD
2020. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem születési hiba, saját döntés alapján nem más mint hülyeség. Dönthetsz másként is, és rögtön nem lesz semmi baj veled.
2020. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem vannak hibáim, mint ahogy mindenkinek, de az alkoholizmus pont nem tartozik közéjük.
2020. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is belenézek a pohárba, másképp nem tudnám rendesen elmosogatni :D
2020. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak kisebb és nagyobb hibáim, de az alkohol nem tartozik ezek közé. Egyszer voltam részeg, akkor is itthon, előre leszögezve, krémlikőrtől, mert kíváncsi voltam, hogy milyen. Egyik hobbim az írás, így nem akartam hülyeséget írni, amikor részeges jelenetet írok.


Ezen kívül azt se lehet rólam elmondani, hogy évente iszok. Ha van itthon karamellás krémlikőr, néhány havonta egy kupicányi mennyiséget elkortyolok, ha meg nincs, nem is veszek magamtól. Előző évben ittam utoljára. Más alkoholt nem fogyasztok, nem szeretem, mindegyik íze borzalmas.


19/l

2020. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy. A "mindenki" erős túlzás. Egy csomó ember nem szereti az alkoholt.

Persze itt sok tizenéves válaszol, azt azért nem kell biztosra venni, hogy ők később se fognak inni, de az már más kérdés :D

2020. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Antialkesz vagyok, de van helyette más.
2020. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ki mindig s minden napon, annak percében a pohárba néz, ő a mosogató:DDDD
2020. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!