Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság az emberek (főleg...

Manapság az emberek (főleg nők) elműviesítik magukat, szinte mind egyformán néz ki?

Figyelt kérdés

Nem mind! De sokan. Volt osztálytársak, ismerősök. Régen mindegyiknek voltak egyedi arcvonásaik, hajuk, stílusuk, most meg ha feljön facebook-on egy kép, konkrétan el kell olvasnom, mi áll fölötte, hogy ez most valami volt ismerősöm, vagy egy celeb csajról posztolt ki valaki képet, vagy valaki betaggelt egy ismerősét, akit még sose láttam, szóval valahogy mind ugyanúgy néz ki. Ugyanaz a szemöldök, ugyanaz az arckifejezés, néhányféle hajtípus váltakozik, egyszerűen nem látszanak a saját arcvonásaik.

(Persze sok pasira is jellemző, de arányaiban kevesebbjükre, hogy egyen-haj, egyen-borosta, csak náluk ugye a smink nem játszik, ezért jobban fel lehet őket ismerni még így is.)

Ti tapasztaltok ilyet?



2020. júl. 12. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szinte mindenki mellett elmennék az utcàn màr aki régi face ismerösöm.hiaba vannak fent képei.meg nem ismerném.


Kapom is a beszolasokat hogy nem köszöntem. Vagy visszaköszöntem de nem ismerem meg. Eleinte rosszul esett, de annyi nincs bennük hogy elmondja hogy tudod en vagyok xy akivel ez meg az volt.


Màr lesz.rom

2020. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalom, de én magam nem vagyok egyen-nő.
2020. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled kérdező, akár civil, akár celeb, mintha ugyanaz az arc lenne mindegyiken.


Barátnőm is amúgy belefutott ebbe. Géllakoztatja a körmeit, mert a saját körmeit valóban picik, formátlanok. Igazat adtam akkor neki, valóban nőiesebb így a keze.


Aztán műszempillákat tetetett fel, mert a saját szempillái szőkék, a szemének kell a kiemelés, és így sokkal kevesebbet kell sminkelnie reggelente. Akkor helyeseltem.


Aztán valahogy az egyik sampon kiszedte a haja színét, akkor elkezdte hogy ombrénak csináltatja meg, mostmár majdnem teljesen szőke.


Én pedig lassan nem is ismerek rá.


Az hagyján, hogy szegény lány még mindig önértékelési problémákkal küzd, holott tökéletes alakja van (tényleg!!), de ő mindig kitalálja, hogy nem elég lapos a hasa, nem elég vékony a combja, nem elég barna a bőre stb.


Pedig egy csodálatos nő kívül-belül, minden ujjára jutna egy férfi, de ő még sem elégedett, boldog a saját bőrében.


Úgyhogy minden korban testileg-lelkileg veszélyes megfelelni a divatnak, vagy megpróbálkozni hasonlítani a valakik által meghatározott ideálra. Mindenki a maga módján szép, és nem kell, hogy mindenki szépnek lásson.


Az ilyen emberekből kiveszik az eredetiség, az egyéniség, ami szerintem az egyik legszebb dolog egy emberben, sosem szerettem az olyan dolgokat, amik bármikor szembe jöhetne velem az utcán.

2020. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönhető részben a Kardashian-oknak, manapság minden influencer meg civil csaj kezd úgy kinézni, mint Kim K. Műszempilla, tetovált szemöldök, műbarnaság stb. Ez lett a trend, az eredetiségre meg aligha törekszik manapság valaki.
2020. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki egyedi. Senkit nem tudnak egyformara megcsinalni a plasztikai sebeszek sem. En jo megfigyelo vagyok. Nem okoz problemat!!
2020. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!