Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek boldog úgy,hogy csúny...

Lehetek boldog úgy,hogy csúny fejem van?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam.Már csak a plasztikai műtét maradt.Sajnos nincs rá pénzem.

2020. júl. 12. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Az más kérdés, hogy valószínűleg nem is akarsz boldog lenni, ezért nem is leszel.
2020. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.Kívánom fogad el önmagad és minden könnyebb lesz. Szerintem a boldogság nem egy állandó valami.Jön és megy ettől olyan csodálatos.
2020. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A csúnyaság szubjektív fogalom. Biztos, hogy nem lát téged mindenki csúnyának a földön.
2020. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg azon gondolkodsz, hogy csúnya fejed van, addig nem leszel boldog. Ha tényleg csúnya, de nem ezzel foglalkozol, akkor lehetsz boldog.
2020. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha csunya fejed van, lehet azon dolgozni, hogy minden mas szep legyen rajtad. Hidd el, ha jo tested van melle, szep hajad, jol allnak a ruhaid es melle jo a kisugarzasod, a kutya sem azt fogja nezni, hogy a fejed csunya. A borod legyen apolt, a szemoldokod rendezett.

Ezek mind segitenek, fuggetlenul attol, no vagy-e vagy ferfi.

2020. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

- "Anya! Szerinted is csúnya vagyok?"


- "Mondtam már, hogy ne hívj anyának az utcán"


😂😂😂

2020. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor igen.
2020. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany vagy? Mit akarsz magadon megcsinaltatni? Hany eves vagy? Sokkal boldogabb kehetsz mint hiszed, csak akarni kell
2020. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad inkább úgy ahogy vagy és ne a netes mű nők miatt érezd magad ilyen szarul...
2020. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!