Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznek azok a tizen 5-8...

Mit éreznek azok a tizen 5-8 éves tinik akik max hangerőn bömböltetik a zenéjüket miközben sétálnak?

Figyelt kérdés

Fel se tudom fogni, hogy mi bajuk lehet. Leszállok a busztól, hogy az állomáson megvárjam a haverokat, hogy együtt mehessünk tovább vonattal. Miközben várok, elmegy előttem egy kb 17 év körüli srác egy akkora böhömnagy jbl hangszóróval amit alig bír el és olyan hangosan szól benne a zene, hogy az szinte már fülsértő.


Képzelem, hogy a vonaton és végig ez fog menni.


Hálistennek ritka az ilyen, de mi bajuk? Be van drogozva? Vagy mi?


Meg az utcánkban is van, hogy elsétál egy "ilyen". Miért kell olyan hangos zenét hallgatni hangosan amit 1 mindenki hall 2. utcákkal odébb is hallani lehet. És van, hogy éjjel is.


2020. júl. 12. 17:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%

Most ez a menő.

Az más kérdés, hogy ki hogyan áll ehhez hozzá.

2020. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de annnnyyira GÁZ. Én rühellem. Ki kiváncsi a szarjára. Tegye be a fülhallgatót a fülébe.
2020. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy milyen menők és az övék a világ.
2020. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

A kis csicskák, azt hiszik, hogy ezzel kitűnnek ribiknek, lesznek valakik...lesznek bizony, kis csicskák:)

S ha valakit felbosszantanak, majd bevágják őket a bokorba s örülhetnek, hogy ha nem kapják meg a kis mp3 lejátszóikat kúp formájában farukba:D

2020. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14%

Ha bedugod zenevel a fulet az erdoben az oznek,meddig el szerinted?

Ha bedugod a fuled zenevel,meghallod a zold lampan atsuhano mentot vagy biciklit? Vagy a rollert stb? Atmennek rajtad. :(


Ha te nem figyeldz,mas nem figyel,h ep borrel meguszd a jardan...


Volt errol allami finanszirozott plakatvmindenhol...

2020. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja láttam hogy egy 18 éves körüli srác , éppen rollerezett és rá volt kötve egy nagy hangfal , amin szólt a disco :D Nagyon kínos volt . Persze szerinte inkàbb menő . Kinek mi .
2020. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szabadságot éreznek.
2020. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
Mindenhol, minden korban akadnak ilyenek, nemcsak most, 10-20-30-40 évvel ezelőtt is voltak. Nekik ez a menő, ez a lázadás, azt hiszik, ők a világ közepe. Azért nem a kedves, tanult kategóriából szoktak ezek előkerülni, így mondjuk üzenném az 1-es válaszolónak, hogy nyilvános helyen azért a tipikusan szotyolaköpködőből eresztett egyének szoktak direkt rohadt hangosan "magnózni".
2020. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Figyelj, 16-17 évesen az ember tini, lázad, szórakozik, éli a saját életét. Ne vonjunk már párhuzamot a felnőtt hajléktalanokkal, vagy a 30 fölötti lecsúszott alkeszokkal, vagy a "a tipikusan szotyolaköpködőből eresztett egyének" között, oké? És a zenét bömböltetők közül sem mindenki "a tipikusan szotyolaköpködőből eresztett egyén". Pl. én se voltam az, kezdjük itt, nem is szotyiztam.

Attól, hogy valaki tiniként hogy viselkedik az nem befolyásolja, hogy felnőttként is olyan lesz.


Csak, hogy illusztráljam, ma már nem bömböltetem a zenét, tanult, diplomás nő vagyok, a munkámat imádom.


Szóval remélem felfogtad, hogy attól, hogy valaki tizenévesen pl. bömbölteti a zenét nyilvánosan, nem biztos, hogy 10 évvel később is ezt fogja csinálni. És eléggé undorító, ha valaki ráhúz egy csoportra az ő által kitalált téves dolgokat.

2020. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!