Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozzam helyre 8éves...

Hogyan hozzam helyre 8éves barátságunkat? Bővebben lent 15/L

Figyelt kérdés
Jövőheten megyünk osztálykirándulásra és mindenki utál aki eddig barátnőm volt. Nemrég új osztálytársunk jött akit elég jól ismerek és jóba is voltam vele de mióta megjött mindenkinek kibeszél és így megutált kb mindenki..elvette a legjobb barátnőimet. Segítsetek mivel tudom helyrehozni a a többiekkel a barátságunkat. Mit csinálhatnék ha azt sem tudom miért utálnak. Ki akarok velük békülni. Nem mondták a szemembe hogy utálnak csak egymásnak de úgy viselkednek velem. Leszarnak. Van külön beszélgetésük is amibe kibeszélnek meg ilyenek..

2015. máj. 2. 14:56
 1/1 Hecarim ***** válasza:

Persze érthető, hogy kell a társaság meg minden, de miért akarsz olyanokkal barátkozni akik így viselkednek veled? Értem én, hiányzik a társaságuk, de ez csak addig lesz így amíg egy igazi barátnővel nem találkozol. Másrészt, ha komoly az összetűzésetek akkor azt nem lehet megoldani 1-2 nap alatt.

Ezt persze csak feltételezni lehet, de a leírtak alapján épp azért csinálják ezt, hogy rosszul érezd magad, a legjobb amit tehetsz, hogy jól érzed magad a dolgok ellenére, míg ők kibeszélik egymást.


Természetesen nem akarlak rábeszélni semmire, ha szeretnéd a barátnőidet "visszakapni" tégy meg amit tudsz és hogy némi tanácsot is adjak ehhez: véleményem szerint az új osztálytársatok, a Te lejáratásoddal próbált meg bevágódni a lányoknál, vagy csak nem talált értelmesebb témát (bocsánat, ha ez sértő, de üres személyiség a szememben) úgy néz ki valamelyest sikerült is neki. Azzal, ha kiállsz magadért, és megmondod a magadét az új osztálytársatoknak (vagy annak aki Téged akar kiutálni az osztályból, nem tudom ki kezdte) talán (és itt kiemelném, hogy talán) visszaszerezheted a tekintélyedet a többiek előtt, de ugyanígy a sárba is tiporhatod magadat, ezt nem lehet így előre megmondani, nem ismerlek sem Téged sem a barátnőidet hozzá. Persze szép szavakkal is el lehet intézni, ha lehet azért kerüld el a veszekedést, de ez nem megy egyik napról a másikra, mint írtam.

2015. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!