Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Szeretitek, ha egy...

Fiúk! Szeretitek, ha egy fiatal (tizenéves) lánynak nagyon mély, felnőttes hangja van, vagy visszataszítónak találjátok?

Figyelt kérdés
Kérlek nyugtassatok meg, hogy ez egy jó tulajdonság! Évek óta csak a közeli ismerőseimnek nem változtatom el a hangom ha beszélgetünk, annyira szégyellem.

2020. ápr. 23. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdekel.
2020. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon kellemes dolog!

Egy ilyen emlékem van egy nagyon mély hangú lányról... azóta is emlékszem rá, pedig csak egyszer találkoztunk.

2020. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem, ráadásul ritkaság egy ilyen hang. Nincs mit szégyelned, inkább örülj annak, hogy egy ritka tulajdonságod van.
2020. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy ezen múlna a részemről egy párkapcsolat. Egyébként meg én is utálom a saját hangomat, szóval legalább kvittek lennénk xD
2020. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Undorító.
2020. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Tizenéves lányként mondom, hogy sokáig én is szégyelltem a mély hangom, aztán kipróbáltam a death metal vokálokat... Na azóta imádom, hogy ilyen. :D Persze ez nyilván elég extrém példa, de hidd el, hogy nincs mit szégyellni rajta. Szerintem a fiúk többségének vonzó, ha valaki nem nyávog, meg vihog. Ne változtasd el a hangod, mert azt észre fogják venni, hidd el, hogy senkit nem fog zavarni az igazi hangod.
2020. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem foglalkozom már tizenévesekkel, de egyébként igen, jobban bejön egy mélyebb, füstös női hang, mint a vinnyogó
2020. ápr. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért,de nekem bejön.
2020. ápr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!