Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék dominánsabbá válni?

Hogyan tudnék dominánsabbá válni?

Figyelt kérdés
Alapból egy nyugodt ember vagyok, viszont amikor szükséges kiállok magamért, érvényesítem az akaratom. Viszont azokkal akiket szívből szeretek, azokért mindent megtennék, mindig velük lennék, mindig kedvébe járnék. Úgy érzem ezen utóbbi dolgok miatt nem tart férfinak a barátnőm, amit közölt velem. Ezen akarok változtatni. Ő is hasonló beállítottságú ember mint én, ideges ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, viszont én pont azért mert szeretem, elnyomom a saját akaratomat sokszor. Úgy érzem, papucs vagyok, de nem akarok az lenni, mert tudom neki nem arra van szüksége, de mégis ő változtatott papuccsá.
2020. júl. 13. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyit tudatosíts magadban, hogy más emberek NEM fontosabbak nálad. Nem kell mindig mindenkinek az igényeit a sajátod elé helyezni. Szép dolog az önzetlenség és a kompromisszum, de számodra fontos helyzetekben igenis, hogy nyugodtan követeld meg a környezetedtől, hogy ők is alkalmazkodjanak hozzád.
2020. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En dominans no vagyok es a dominans ferfiak taszitanak,undoritanak. Szamomra a nem dominans derfiak a ferfiak es ok vonzzanak. Altalaban igyvannak ezzel a dominans nok. Igy azon gondolkodj el,h megfelelo not valassz legkozelebb.


Ugy vagy jo,ahogy vagy. Nagyon is ferfias vagy.



N

2020. júl. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!