Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatnék dominánsabb,...

Hogyan válhatnék dominánsabb, határozottabb férfivá?

Figyelt kérdés
Elég nyugodt,csendes típus vagyok és ezt sajnos sokan kihasználják. Változtatni szeretnék,mert ez az állapot nem tetszik nekem,nem jutok előrébb sem a ranglétrán sem a kapcsolatomban.Milyen módszerrel válhatnák olyan dominánsabb,keményebb férfivá,aki jobban tudja érvényesíteni az igényeit,akitől kicsit tartanak,nem mernek vele szórakozni...
2017. nov. 22. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem azert hasznalnak ki mert csendes tipus vagy (megnyugtatlak minden hidegveru gyilkos is halal csendes tipus), tehat nem itt van a kutya elasva.


Menj el Darnel-treningre, ott megedzik a lelked.


:)

2017. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2017. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
33
2017. nov. 22. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarnál egy gátlástalan egomániás törtető nagypofájú cigánnyá válni?
2017. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen téren szeretnél dominánsabb lenni? A munkahelyeden vagy a mindennapi életben esetleg a párkapcsolat terén?
2017. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelmesebben olvasva a kérdésedet látom írtad milyen téren szeretnél változást. Milyen munkakörben dolgozol? Mennyire vagy akadályozva a munkahelyeden az előléptetés tekintetében?
2017. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Raktárosként dolgozok és aki fölöttem van, kevesebbet dolgozott,kevesebb végzettsége van mint nekem,csak nagypofájú fölemeli a hangját ha igaza van ha nem ezért választották meg csoportvezetőnek
2017. nov. 23. 11:13
 8/8 A kérdező kommentje:
És ezt látom az élet minden terülrtén.
2017. nov. 23. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!