Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak arra hogy az ember minél alaposabban megismerje önmagát,hogy miben tehetséges igazán?

Figyelt kérdés

Mert néha egy ember egész élete alatt nem találja azt meg,hogy mi az amihez igazán van érzéke,kreativítása,ezért ehhez szeretnék pár tippet kapni hogy mik azok amiknek a segítségével ezt minél inkább fellehet tàrni?!

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 13. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki mindent
2020. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mindent kipróbál, ami érdekli, és minimum pár hétig csinálja ezeket.
2020. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, hogy az ember sokat "introspektál" vagyis elemzi saját gondolatait, sok időt tölt egyedül és a napi élmémyeire reflektál. Én ezen az úton fedeztem fel évek alatt, hogy egy csomó minden érdekel, ami addig eszembe se jutott. Ha idősebb vagy és még mindig nem tudod miben vagy tehetséges akkor szerintem nagyon kifelé élsz, ezen kellene változtatni.
2020. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek jó dolgok,és köszönöm a kommenteket,de én inkább valami bevált módszerre gondoltam,mint pl. Egy tanfolyam,amit ha elvégez az ember,akkor nagy valoszinuseggel Ratalal az igazi tehetsegere.de lehet ez barmi mas,ami mar bevalt...
2020. júl. 13. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért fizetnél valami olyasmiért amit magad is meg tudsz csinálni? Egyébként sok munkapszichológust ismerek akik ezzel foglalkoznak, ha érdekel privátban be tudlak ajánlani.
2020. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs rá csodamódszer, az önismeret kemény munka. Van rá terápia, van rá önismereti csoport, de a munkát neked kell beletenned. Ha mindenre lenne instant megoldás, akkor nem lenne senkinek semmi problémája, de ez nem így működik.
2020. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz mély kérdéseket egyedül írd le a válaszokat naplódba, meditáció, dopamin detox, keress az interneten hobbi listákat onnan próbálj ki sokat, önismereti tesztek-pl mbti
2021. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs shortcut, meguszas, csodamodszer. Elni kell az eletet, tapasztalni es tanulni.
2021. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A munka. Mondom ezt úgy, hogy abszolut nem vagyok egy sztahanovista munka párti, de volt pár meló helyem és ott legalább arra réjöttem, mik azok a területek, amik abszolut nem valók nekem, mik a határaim, előnyeim. Plusz a hobbik, amikkel szívesen foglalkozom, azok is segítenek ezekben a felismerésekben. Mert nem csak arra érdemes időben rájönni, mit szeretsz csinálni, hanem arra is, miket nem.
2021. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!