Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az én idegeimmel van baj,...

Az én idegeimmel van baj, vagy tényleg idegesítő ez a hang?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Z7fUQB3I70Q


Hasonló a szomszéd 2 darab ilyen kutyájának az ugatása, de a youtubos verzió sokkal nyugodtabb.

Vagy a kutyák gazdája túl nyugodt?



#kutya #füldugó #kiskutya #vállrólindíthatórakéta #holkaphatóoroszlán?
2020. júl. 14. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Magyarorszàgon alapvetően baj van az emberek idegeivel, gyakorlatilag a világ idegesíti őket. Szomorú.
2020. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallanád az én pulimat! Mégis kedvesek vele az emberkék.
2020. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kis méregzsák

Nemtudom mit esznek a csivavákon, túlságosan kicsik, meg hullavékonyak meg agresszivak is

Én attól félnék ha véletlenül rátaposnék egyre, hogy egyből eltörne a lába

2020. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pumink volt, kaptuk is az ívet miatta, bevittük inkább a lakásba. Hasonló volt a pulihoz, csak még idegesebb. :)

Én ilyen 40 kiló feletti kutyapárti vagyok.

Az csak annyit mond fél órában 1x, hogy: vau.

2020. júl. 14. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapjáraton a kutyáknál az ugatásnak mindig oka van. Ha egész nap nyomja, akkor valószínűleg a vele való foglalkozás teljes hiánya, vagy idegrendszeri probléma, esetleg szeparációs szorongás.

Beszélhetnél a gazdával, mert a közhiedelemmel ellentétben a kutyának nem az a dolga, hogy éjjel-nappal ugasson, de ha ő nem hajlandó kezelni a problémát, ami miatt ez kialakukt a kutyáknál, akkor sajnos nem fog változni. Állatvédőknél talán akkor lenne egy nagyon kevés esélyed, ha a tartási körülmények is borzasztóak, láncon vannak és betegek a kutyák.

2020. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök cuki :D

Persze, ha egész nap ezt kéne hallgatni, az idegesítő lenne. De időnként nem gond.

2020. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!