Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érdemes bármilyen...

Szerintetek érdemes bármilyen szerencsejátékot játszani?

Figyelt kérdés
Munka mellett persze.Vagy az egésszel csak a Szerencsejáték cégek járnak jól?

2020. júl. 14. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Én minden héten egy szelvényt veszek. Sokszor volt, hogy nyertem vele kisebb összeget.

Több szelvényt szerintem nem éri meg megvenni.

2020. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Érdemes!


Privátban elküldöm a lakcímemet, oda, a postaládába dobj be minden héten 20.000 forintot!

Nyerhetsz egy autót!

2020. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ésszel érdemes, hiszen 5-ös, 6-os lottón is lehet nyerni, és nem csak a telitalálattal. Az viszont hülyeség, amikor valaki több tízezer forintot költ erre, vagy ha nyert, akkor azonnal el is bukja az összeset.
2020. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdemes, mert ha nyersz is valamit akkor valószínűleg annyit amennyit pár hónapja költöttél rá és még mindig nekik éri meg. Persze ha nem játszol akkor meg az a nagyon pici esélyed sincs a főnyereményre. Ha azt megnyered szinte bármikor az életedben, akkor megéri. De előre ugye nem tudhatod.
2020. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tudod tartani a határt, addig nem káros. Én most úgy játszok, hogy amennyit szerencsejátékra elköltök, ugyanannyit megtakarításhoz is hozzáteszek. Nem játszok sokat amúgy.
2020. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát egy fokig nincsen vele baj.

Ha szereted a sportokat ott a Tippmix. 500, max 1000 ftos tétet raksz néha, aztán azzal tényleg lehet viszonylag sokat nyerni. De arra se érdemes nagyon sokat.

Vagy néha-néha ilyen kaparós, esetleg 1-1 lottó

De nagy tétekkel, sokszor nem érdemes.

2020. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A sportfogadás például nagyon jól prediktálható a megfelelő információ birtokában. Aki tud pókerezni, az is jól tud vele úgymond keresni. A lottó meg a kaparós sorsjegy viszont szerintem inkább szórakozás. Néha én is veszek, de nem úgy, hogy nyerni akarok. Olyan ez nálunk, mint a topjoyos kupak vagy a kínai szerencsesüti.


A baj azzal van, ha egy játékosnak nincs elég önismerete és önuralma. Pénzzel játszani hatalmas felelősség, de tulajdonképpen a vállalkozás, a tőzsdézés és a befektetés is pont ugyanilyen szerencsejáték.

2020. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a legtöbb hülyeség. A lottón, puttón meg ezeket baromi kevés esélyed van megnyerni a fődíjat, addig meg csak a pénzt viszi. Persze sokan már annak is örülnek, ha nyernek 1-2 ezer ft-ot, de abba nem gondolnak bele, hogy még így is mínuszban vannak, mert előtte sokkal többet elköltöttek már rá.

A kaparós csak poénnak jó, visszanyered az 500 ft-ot, ingyen volt a játék, szuper. Más értelme nincs.


Szerintem az egyetlen értelmes szerencsejáték az a sportfogadás, de az ugye már nem mindenkinek megy, mert ott gondolkodni is kell, nemcsak kaparni és random számokat ikszelgetni. Persze lehet ezt is értelmetlenül csinálni, de aki valóban nyerni akar, az járatos a sportágban, ismeri a csapatokat, és tudja, hogy kire érdemes fogadni. Aki így csinálja, az valóban nagyot is tud szakítani vele.


A tőzsdézés pedig egy szintig valóban szerencsejáték, de akik komolyan űzik azoknál már nem csak a spekulálás megy, hanem tudatosan menedzselik a befektetéseiket. Na ők azok, akiknek érdemes csinálni, és meg is tudnak élni belőle.

2020. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!