Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadásnál, tippmixnél...

Sportfogadásnál, tippmixnél mennyire érdemes az oddsal foglalkozni, mennyire mérvadó?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a halál biztos !!!
2020. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nagyon fontos az odds. Aki komolyabban csinálja, annak 1 tizednyi eltérés is rengeteg, ezért nem lehet tippmixen hosszabb távon nyereséget elérni. Én az elmúlt hónapban közel 200 meccset tettem, és sajnos elkövettem olyan hibákat, hogy túl alacsony szorzóval fogadtam, ezért nem értem el profitot, viszont nem is vesztettem semmit. Igaz, még csak most kezdtem a sportfogadást, de látok benne potenciált, csak nem lehet félvállról venni a bankroll managementet, illetve azt a pár szabályt, ami elősegíti a sikert.
2020. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mi kell a sikerhez??Én már évek óta tippmixelek kicsiben,nem sok sikerrel.Tudom hogy bankroll menedszment nélkül nem lehet eredményesen csinálni..Én pár száz forintból szeretnék 40-50ezret csinálni,egy párszor sikerült...
2020. febr. 20. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!