Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meglepődtem hogy egy kedves,...

Meglepődtem hogy egy kedves, csinos nő viszonozta a köszönésemet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam köszönni nőknek, mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni őket. Régi tapasztalataim alapján (középiskola, egyetem) sértésnek számít ha hozzászólok egy nőhöz. Nem akarom hogy a köszönést bepróbálkozásnak vegyék és megharagudjanak. Volt példa arra hogy az egyetem alatt minden nap köszöntem egy csoporttársamnak, aztán a pasijának panaszkodott, hogy nem hagyom békén és jól megvert.

Amúgy is úgy gondolom hogy nincs közöm a női nemhez, jobb engem levegőnek nézniük. Ma véletlenül ráköszöntem egy a munkahelyemen dolgozó nőre és életemben először mosolyogva viszonozta! Nagyon meglepődtem, hogy nem vette rossz néven a dolgot! Volt mással is ilyen már? Szerintetek akkor kellene neki holnaptól köszönnöm? Illene? Amúgy nem akarok tőle semmit, nem vágyok párkapcsolatra (nem is volt még, de megvagyok nélküle. Úgy nem vágyok rá mint magánrepülővel repülni. Azt se tudom milyen az meg elérhetetlen is).

Van más rossz tapasztalatom is, a szomszéd nőnek is köszöntem egy időben de elkapott a férje hogy hagyjam békén az asszonyt! Hozzá kell tennem, hogy ocsmány egy képem van, így csupa rosszat feltételeznek rólam az emberek, mégha mosolygok és udvarias vagyok is. Mondjuk hogy ki akarom rabolni őket meg ilyesmik. Pedig soha nem ártanék senkinek, épphogy segíteni szoktam ahol tudok!


2020. júl. 14. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meglepődtél.
2020. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unatkozol, látom. Arra nem gondoltál még, hogy troll kérdések helyett valami értelmes dologgal foglalkozz?
2020. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!