Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek nagyképűbb...

Hogy lehetek nagyképűbb beképzeltebb, és mindenek előtt MAGABIZTOSABB?

Figyelt kérdés
Szoval bocsanat hogy nem irok ekezeteket, de telefonrol irok. Szoval mielott elitelnetek h en vagyok a tarsadalom szegyene, elmondanam az okokat. Elso ota en vagyok a kulonc kirekesztett streber. Annyira de annyira sok bantast es megalaztatast kaptam a suliban a "nagymenoktol". Ok annyira bekepzeltek nagykepuek lekezelok es televannak gonoszsaggal. En meg annyira szereny, visszahuzodo,es segitokesz vagyok. Sose artottam es ugy erzem nem is tudnek masnak artani. Hogy valtozzak meg hogy nagykepu es magabiztos legyek. En olyan akarok lenni mint ok. Sot ROSSZABB AKAROK LENNI MINT OK! Hogy keresztbe tehessek nekik. Hogy megbantsam/artsak nekik! F

2020. júl. 14. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Megse lehetsz te se annyira kulonb naluk akkor. Gonosznak mar igy is gonosz vagy, csak neked nincs meg a belso erod a fusztraciod kielesehez, mint nekik.
2020. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Hajrá! Jó úton haladsz!
2020. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Most a liberálisok sírva fognak innen menekülni, de bizony azt kell mondjam, hogy állandóan segítőkésznek, szerénynek, kedvesnek lenni fiúként ez teljesen bétahím viselkedés, megalázkodás. Ne csináld!! Lehet te ettől jó embernek érzed magad, de hidd el egy kevés agressziótól is jó ember maradsz, csak mellé még tisztelni is fognak, vagy legalábbis nem kezdenek ki.

Tudományosan bizonyított, hogy akinek alacsony a tesztoszterontermélese az érzelgősebb, félénkebb, önbizommal problémásabb, kedvesebb, empatikusabb, depresszióra hajlamosabb, dekoncentráltabb és sorolhatnánk még rengeteg rossz és jó tulajdonságot... Na de kinek alacsonyabb? Hát például annak aki nem sportol, sokat ül, helytelenül táplálkozik, pl túl sok chipset, csokit, kólát egyéb vacak szemetet fogyaszt. Keveset alszik, sokat stresszel. Tehát ha ezek közül bármelyik jellemző rád, akkor változtass ezeken! A magabiztosság csak ezek után fog jönni. Ezek után már egyszerűbb lesz agresszívan reagálni, agresszió alatt nem a verekedést értem, agresszió az is ha megvéded magad szavakkal, ha nem érzel bűntudatot azért mert beszólsz másoknak, vagy nemet mondtál. Ez a szükséges és jó agresszió. Ártani viszont ne árts másoknak, mert bármilyen furán is hangzik nem csak az ő hibájuk, hogy rádszálltak. Te magad vagy a hibás azért, hogy nem tudod magad megvédeni. Ha ezen változtatsz, kiállsz magadért utána már nem a bosszún fogsz gondolkodni, sőt még az is lehet haverod lehetne egyik másik akit most utálsz.

2020. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a valasz valoszinuleg sokaknak nem fog tetszeni. De nem erdekel, lehet lepontozni.


Gyerekkent ugyan ilyen voltam, mint te. "Szerenyebb" voltam masoknal, mert otthon bantottak es soha nem tudtam visszaszolni. Igy mindig csak azt vettem eszre, h mindenhol engem neztek ki es engem kezdtek el szekalni. Igy aztan en is ezen kezdtem el gondolkodni, mint te. 8-os koromra odaig jutottam, h az iskolai szekalasok miatt allandoan gyomorgorccsel es izzadva/remegve mentem suliba. Rohadt kegyetlen volt. Estenkent mindig arrol almodoztam, h mindenkivel vegzek aki bant. Hat ez van. Na most en nem voltam az a tipikus visszahuzodo srac, inkabb az voltam aki allandoan felhivta magara a figyelmet de mindig csak elutasitast kaptam. Aztan ahogy mar elkezdtem meselnu: 8-ban edzeni kezdtem es ahogy csokkent a szorongasom ugy tudtam egyre inkabb kiengedni magambol a "szornyet". A fusztraciot, a haragot es a gyuloletet amit masok irant ereztem. Gyonyoru erzes volt, oszinte leszek. De az alap problema megmaradt: nem tudtam magam megvedeni es x fajta embertol ugyan ugy megijedtem. Nem kiegyensulyozott, hanem szelsosegesen gondolkodo ember lettem. Odaig vezetett ez, hogy kozepiskolabol egyenesen kidobtak kb a viselkedesem miatt es utana valoban visszahuzodova valtam. A helyem azota se talalom: pszichologustol pszichologusig jartam evekig kb. A megoldasod csak ideiglenes feszultseglevezetesre jo sajnos, bar meg mindig ugy gondolom: a teged piszkalok megerdemlik, h oket is bantsak.

2020. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
3-as: nem agresszivan kell reagalni, mert az csak agressziot szul. Asszertivan kell. Megkell tanulnia kiallni a jogaiert ugy, h kozben nem serti a masik ember jogait. Nemet mondani nem kell agresszivitas. Sok ember akit elnyomtak fel nemet mondani es inkabb tulkompenzal, mert benne maradt a regi felelem.
2020. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Így is elég undorító vagy, mit akarsz még?

Érdekes, engem sosem bántottak, pedig szemüveges vagyok, bőrbetegségem van és jó tanuló sem voltam. Sőt, érdekeltek az animék, és japán. És mégsem volt egy szavuk sem. Szóval... valamit biztos csináltál, hogy ezeket kivívd magadnak.

2020. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Az agresszió szó jelentése korántsem, csupán az erőszak... hanem a célratörés, önérvényesítés, akaraterő, tetterő. Ezek nélkül hiába tudja az asszertív jogait nem fogja őket érvényesíteni, mert nem lesz meg benne hozzá.


Hármas vltam.

2020. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy "agressziv vagyok"de masok tarsasagaba meg se merek mukkani! Ezen akarok leginkabb valtoztatni.
2020. júl. 14. 16:58
 9/15 Hemi the killer ***** válasza:
54%

Nekem az edzés és a küzdősport segített rengeteget.

Mióta jóformán bárkit meg tudok verni - vagy legalábbis esélyem van ellenük - azóta sokkal jobb.

Úgy érzem, hogy jogom van létezni, és számít a véleményem, aki pedig nem vesz komolyan, azt megbüntethetem.

Régebben nem tudtam arról fantáziálni, hogy végezhetek másokkal, met gyengébb voltam.

Most viszont már van ré esélyem, és ez önmagában is elég megnyugtató, ad némi enyhülést.

Férfiként muszáj, hogy kiálj az igazadért és agresszív legyél, vagy az életben nem leszel... boldog így sem lehetsz már, inkább azt mondanám, hogy lehetnek jobb pillanataid.

Mindenképp a sportot javaslom, de azért olvass sokat, művelődj, és legyél okosabb.

Tökéletesen magabiztos már sohasem leszel, a traumák megmaradnak.

Lehet, hogy azt hiszed nem vagy jó a spotban.

Ez hülyeség, én is ezt hittem, vézna 48kg-os kamasz voltam.

De mostanra több, mint féltucat sportban vagyok meglehetősen jó, és a kinézetem is egész meggyőző.

2020. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hemi the killer ***** válasza:
67%

Először valamiben jónak kell lenned, akkor majd jobban mersz társaságban beszélni is.

Változtass az életeden, a többi valamelyest magától fog jönni.

9-es vagyok.

Ja és 23/F.

2020. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!