Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek nagyképűbb...

Hogy lehetek nagyképűbb beképzeltebb, és mindenek előtt MAGABIZTOSABB?

Figyelt kérdés
Szoval bocsanat hogy nem irok ekezeteket, de telefonrol irok. Szoval mielott elitelnetek h en vagyok a tarsadalom szegyene, elmondanam az okokat. Elso ota en vagyok a kulonc kirekesztett streber. Annyira de annyira sok bantast es megalaztatast kaptam a suliban a "nagymenoktol". Ok annyira bekepzeltek nagykepuek lekezelok es televannak gonoszsaggal. En meg annyira szereny, visszahuzodo,es segitokesz vagyok. Sose artottam es ugy erzem nem is tudnek masnak artani. Hogy valtozzak meg hogy nagykepu es magabiztos legyek. En olyan akarok lenni mint ok. Sot ROSSZABB AKAROK LENNI MINT OK! Hogy keresztbe tehessek nekik. Hogy megbantsam/artsak nekik! F

2020. júl. 14. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Mi ez a középkori gondolkodás, hogy akit bántanak, az biztos megérdemli? Persze, minden agresszív vadállat az igazság keze. Ha valaki megbetegszik, akkor meg úgy kell neki. Boszorkányokat, nem akartok égetni?

Kérdező! Ne hallgass ezekre a szánalmas, kárörvendő, buta parasztokra! A 3-as válaszoló jókat írt, bizonyos mértékű agresszióra szükség van, vagy elvesztél. Aki tapasztalta mar a saját bőrén az emberi kegyetlenséget, az tudja, hogy a szép szó csak olaj a tűzre, akárcsak az ellenállás hiánya.

A sport nagyon fontos és nem csak a kondíciód, meg a külsőd miatt, hanem lelkileg is támaszt ad.

Sokan tanácsolják, hogy ne vegyél tudomást a zaklazásról és az majd magától megszűnik, mert megunják. Ez hazugság, soha senkinél nem működött. Ha nem állsz ellen, azt csak biztatásnak veszik, hogy durvábbakat tegyenek veled, tapasztalat.

2020. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
Gratulálok, gyerekek, fogalmatok sincs a testetek működéséről. Ha lenne, 3-as remekbe szabott okfejtését nem pontoztátok volna le. Nem teljes ugyan, mert nem fektet elegendő hangsúlyt a bélflóra állapotára, de az alapokat remekül levezette. Respect!
2020. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Na igen, a belflora. Nincs is nagyobb gond annal, ha nincsenek rendben a belfloraid. Meg a karmad is elrontjak!


Amugy a harmasnak annyiban van igaza, hogy a tesztoszteron szorongascsokkento. Minnel kevesbe hajlamos valaki a szorongasra annal oldottabban tud viselkedni. De azert valljuk be: a kornyzeti es nevelesi tenyezok azert ennel sokkal drasztikusabban tudjak befolyasolni valaki "visszahuozodasagat", mint a tesztoszteron

2020. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Súlyos tévedésben vagy, kedves utolsó. A legújabb ismeretek szerint a bélbaktériumok MINDEN életfolyamatot irányítani képesek, és legtöbb esetben meg is teszik. Mintegy 800 billiónyian (!) vannak, 10x annyian, mint amennyi sejtünk van. Ráadásul a legújabb felfedezések szerint létezik egy bél-agy tengely, ahol 10 a 14.-en számú neuron közvetíti a bélflóra parancsait. Emellett ezek a bacik vitaminokat, enzimeket, hormonokat termelnek nekünk. Amikor eszel, őket táplálod, amikor szarsz, 70%-ban az ő elhalt vázukat üríted. Jószerivel csak gazdatestei vagyunk ezeknek a kis szarzsákoknak. :-))
2020. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem ertelel, en nem vitatkoztam veled! A belflora igenis meghatarozo! Uj kutatasok is kimondtak!
2020. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!