Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szegyellnetek, ha nevrokonok...

Szegyellnetek, ha nevrokonok lennetek valami nagyon gaz emberrel?

Figyelt kérdés
En nevrokon vagyok egy “nepszeru” politikusunkkal, de gyakori vezeteknevrol van szo, szoval sosem gondoltam ilyesmit, de pl ha Kaleta lenne a vezeteknevetek vagy valami hasonlo botranyhossel osztoznatok, mit gondolnatok?
2020. júl. 15. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Semmit, én, én vagyok.
2020. júl. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokat piszkálnának...
2020. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
9%
Nem, viszont ha egy olyan nèpcsoport nevét viselnèm amit, amúgy a társadalom elítél, de én továbbra sem hordoznám a külső jegyeiket magamon akkor igen.
2020. júl. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Nagyon szégyenlem, baromi gáz.

Berki K.

2020. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Nekem is Berki K. ugrott be elsőnek 😂
2020. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem szegyellnem, de sok korlatolt rogton parhuzamot von.

Udv: Viktor

2020. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen.


Üdvözlettel:

Orbán Viktória

2020. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha közismert, és úgy nagyon gáz az az ember, akkor zavarna. Pl. ott van a tornász Berki Krisztián, meg az a másik, a seggfej. Hááát, szerintem őt tuti zavarja a névazonosság :)
2020. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha megnézem milyen emberek vannak még például facebookon az én nevemmel, bizony lenne rá okom :D (ilyenkor eszembe jut, hogy bárki keres rám, látja az a maréknyi szakadt putris sor végit, meg engem XD) De szerintem épeszű el tud vonatkoztatni ettől, senki nem tehet arról, hogy hívják őt, vagy mást, esetleg pont azt aki vállalhatatlanul gáz.
2020. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!