Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban szégyellnem kéne...

Valóban szégyellnem kéne magam emiatt?

Figyelt kérdés

Közös döntés volt a párommal, hogy otthon maradok (azaz nem megyek el 8-10 órába dolgozni), ameddig elvégzem az alapszakot az egyetemen.

Korábban dolgoztam mindenféle képzettséget nem igénylő munkakörben (mert nem volt esélyem se tanulni), illetve suli mellett is részmunkaidőztem az első 2 szemeszterben.

Most már csak alkalmilag járok dolgozni, ha sikerül kifognom valami diákmunkát, de ez nincs heti rendszerességgel.

Nem szórom két kézzel a pénzét (lenne mit bőven), de még így is sokaktól hallom vissza (meg itt az oldalon is írják), hogy mekkora szégyen, ők soha nem állnának be kitartott krvának.


Ha lenne levelezőn a szak, amit csinálok, nem lenne kérdés, hogy átmenjek, de nincs. A lakást rendben tartom mintha háztartásbeli lennék (hisz bevételem nincs), csak annyi, hogy nem otthon vagyok napközben, hanem iskolában.


2018. dec. 30. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy kéne. Mert tanulsz és dolgozol meg ha alkalmit vagy részmunkaidőben is ? Mások nem is dolgoznak egyetem mellett...

Én kijartam az egyetemet és estizek és nem találok munkát, pedig keresek és munkaugyin is voltam már ..na én szégyellem is magam rendesen, hogy sehova nem kellek.

Ráérsz majd akkor ezen gondolkozni ha megvan a diploma. Addig meg alkalmi meló .

2018. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kéne? Közösen megeggyeztetek a pároddal nem? Akkor meg hol a baj? Ne hagyd hogy a továbbfejlődésben mások "véleménye" visszahúzzon és mérgezze a kapcsolatotokat? Ti a pároddal megbeszéltétek, Ő támogat benne. A többiek meg elmehetnek melegebb éghajlatokra. :)
2018. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!