Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha nem tudom...

Az normális, ha nem tudom magamról eldönteni, hogy túl jószívü, vagy túl szívtelen vagyok?

Figyelt kérdés

nagy bennem a kettősség, sokszor úgy érzem a tipikus simp vagyok, sokszor pedig úgy, hogy már fájóan gonosz.

nem tudnám magamról megmondani, hogy rossz vagy jó embernek számítok-e.


2020. júl. 15. 19:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Persze, ez normális hogy az ember kettősséget érez.. De leginkább úgy tudod el dönteni hogy melyik vagy hogy át gondolod mely szoktál legtöbbször lenni..
2020. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magad is tudod, csak félsz szembenézni önmagaddal, mert tartasz attól, hogy még mélyebbre mész.

Pedig az írány jó lenne-ha lenne hozzá bátorságod.

2020. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiben megvan ez a kettősség.

Nincsenek csak jó vagy csak rossz emberek.

2020. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1, idegenekkel nem vagyok túl kedves, nem szeretek mindenkivel barátkozni, viszont a barátaimért sokáig elmennék, viszont sokszor vagyok velük őszinte, ha baromságot csinálnak.
2020. júl. 15. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség az nem gonosz tulajdonság, csak a stílus, hangsúly teszi azzá. :)

Miért vagy idegenekkel nem túl kedves? Szerintem jobb, ha eleve kedves beállítottságú vagy, nem baj, ha nem vagy kedves, de azért mégis jobb kisugárzást ad.

2020. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik van többségben? Az a nyerő.
2020. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5, inkább átfogalmazom, és azt mondanám, hogy távolságtartó vagyok.
2020. aug. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!