Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha nem tudom eldönten...

Normális ha nem tudom eldönteni, hogy csak barátként szeretem, vagy többet érzek?

Figyelt kérdés
Van egy két éves kapcsolatom, szeretem a barátomat, és eddig soha nem is gondolkodtam a kapcsolatunkon, De van egy fiú barátom :Tudom tudom, fiú és lány között nincs barátság mert az egyik fél mindig többet érez, Na ez Ő! Vagyis eddig azt hittem, de most már nem tudom én mit érzek, Eddig tök jól elvoltunk hülyültünk, soha nem gondoltam rá férfiként, viszon tegnapelőtt iszogattunk egy kicsit és megpróbált megcsókolni, én eltoltam és kértem, hogy fejezze be, és ő erre azt mondta befejezi, ha azt mondom , hogy nem érzek iránta semmit, és én hülye képtelen voltam azt mondani, hogy nem érzek semmit, csak hebegtem- habogtam, és már én magam sem tudom, hogy mit érzek! Mi a fene van velem? Mi ütött belém? Ha párom ezt megtudná, abból egyrészt balhé lenne, talán még össze is verekednének, így is nagyon ideges ha vele vagyok, mert már mindenki tudja, hogy szerelmes belém, de én eddig mindig leráztam mindenkit. Nem tudom mit csináljak, ma még egész nap hívogat, de nem merek beszélni vele!
2015. márc. 29. 21:26
 1/1 anonim válasza:

Szerintem csak egy tipikus csaj vagy. :D

Meguntad a régi barátod, tetszik, hogy valaki újra udvarolgat meg foglalkozik veled és így inkább afelé kacsintgatsz. Érdemes elgondolkodni, hogy milyen a srác, ha elcsábít egy lányt (az az téged) mikor van barátja. :)

De mondd el a barátodnak szerintem, csak rosszabb lesz neki ha mástól tudja meg, hogy megcsaltad. Mondjuk akkor valószínűleg dobna de ha meg úgy is ez a cél.. van kinél vigasztalódni :)

Bocsi amúgy nem akartam rosszindulatú lenni, csak olyan gáz ez a világ, hogy minden kapcsolatban benne van, hogy megcsalják a másikat még akkor is ha amúgy boldogok. Legyen az 2év vagy 20év tök mindegy... Nem értem miért nem lehet ellenállni :)

2015. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!