Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehet hogy olyan buta...

Az lehet hogy olyan buta vagyok mint a föld? Nem műveltségeben, hanem inkább logikusan nem tudom elrendezni az életem. Nem jövök rá összefüggésekre, ezért nem tartok sehol sem.

Figyelt kérdés
Régen visszahallottam valakitől hogy ez olyan hülye mint a f...z

2020. júl. 15. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Én elsősorban Istennek hiszek, utána a saját fülemnek.

Nem érdekel ki mit susog.

2020. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Húú, akkor már ketten vagyunk:)


Nekem minden tanárom elmondta, hogy mennyire hülye vagyok.


A legjobban a matektanárnőm megjegyzése tetszett, Ő azt mondta rám: aki hülye, az az is marad!


Természetesen egyet értettem mindegyikkel :)


De azért mégiscsak jó érzés tudni, hogy vannak rajtam kívül más ilyen sorstársak is :)))

2020. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
autista vagy?
2020. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Rám mindenki azt mondta egész életemben, hogy milyen okos vagyok. Aztán csóróbb vagyok, mint bármelyik síkhülye.
2020. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tabbouleh ***** válasza:
Van vmi konkrét példa? Annyire azért csak nem vagy degenerált.
2020. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

...mert kinek mi a hulye?

Van olyan diplomas aki szerint az számít. Van olyan komuves, aki szerint a diploma csak papir. Megis mindketto profin muveli azt, ami5 csibal

2020. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
A diplomasnal a komuves ad otthont, amiben megbizik es leeli az eletet. A komuvesnek diplomas rakja helyre az eltort csonthat ha leesik az alvanyrol. Na?
2020. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lennél hülye ki a hülye egyáltalán, több a kérdés mint a válasz, az intelligencia nem igazán mérhető le egy ember sok féle én így közelítem, meg az egészet. Rám inkább azt mondták okos vagy menj gimnáziumba egyébként anyám szerint 106 az Iq hányadosom bár nem igazán foglalkoztat! Üdv és ki tartást Isten áldon testvérem!
2020. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Kéne neked egy olyan házastárs, akivel mindent meg tudsz beszélni, és aki elmagyarázza neked a helyzeteket úgy, hogy rávezessen, mi lenne a legjobb.
2020. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Senki sem úgy születik, hogy akár csak a saját életét is el tudja rendezni. Ahhoz kell egy bizonyos élettapasztalat. Kellenek a napi, pitiánernek tűnő, ám mégis nagy horderejű kérdések, mint pl. mennyi parizert vegyek estére, megvegyem-e a kenyérpirítót most, vagy majd a következő fizuból, stb, stb.
2020. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!