Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek arrol az...

Mi a velemenyetek arrol az emberrol aki ugy szall fel a villamosra hogy a kutyajara szajkosar helyett maszkot rak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan szájkosár, ami nem ilyen fémketrec, hanem valami textil fogja körbe a kutya száját, arra gondolsz? Szerintem tök jó, biztos kellemesebb lehet viselni mint a fémet.
2020. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Cuki. Amúgy ha nem nagy az eb, fölösleges rá a szájkosár. Az enyémre például az összes nagy. Nem egy véreb, nem rakok rá maszkot sem ugyan, de szájkosarat főleg nem.
2020. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, csak ne harapjon meg.
2020. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Virusmaszkot. Zold
2020. júl. 16. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

?

Hogyan és miért adnád azt a kutyára?

Nem szabályos.


Ez valami vicces kérdés akar lenni? Mert szólj, és akkor röhögök...

2020. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak vicces képeken meg videón láttam olyat, hogy maszkot kapott a kutya, de az nem marad rajta, nem olyan a kialakítása a maszknak, meg a kutyát is zavarhatja. A szájkosarat sem szeretik általában, de annak legalább a kialakítása passzol a kutya pofijához. Te élőben láttál ilyet, hogy maszk volt a kutyán?
2020. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Amiota ez a virus kamu helyzet van,azota senkit nem erdekel,h a kutyamon nincs szajkosar . Csak az en fejem nezik meg maset. Meg arrebbmennek,ha kohogok krakogok. (Direkt)


Szerintem ennek a keptelen helyzetnek a kifigurazasa kepp rak maszkot a kutyara.


Kutyakra felesleges szajkosar. Nem harapnak jarmuveken. Az egesz harapasmizeria legenda. Sose harapott meg meg sehol kutya.

2020. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem a seggrmen
2020. júl. 16. 18:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsanat. Seggemen
2020. júl. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!