Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok arról a...

Girlll3 kérdése:

Mit gondolnátok arról a kollégátokról, aki semmit se kommunikálna veletek, csak dolgozna?

Figyelt kérdés
Köszönésen kívül semmi kommunikációt nem nagyon kezdeményezne.

2020. júl. 16. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Semmit, több ilyen kollégám is van, inkább ez, mint a folyamatosan jópofizós fajta. Nem zavarna, békén hagynám. Én se vagyok az a nagy csacsogós, beszélgetek ugyan a közvetlen kollégáimmal vagy ha valaki megszólít, de nem járok közös ebédekre és nem igazán kezdeményezem a beszélgetéseket. Kedvelem a kollégáim, jó fejek, de nem akarok velük barátkozni.
2020. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Valami oka csak van 🤔 Vagy nem az a barátkozós típus, vagy azt akarja hogy a munkája beszéljen helyette. De az is lehet hogy veled nem tud mit kezdeni valami miatt.
2020. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit - én is ilyen vagyok, munka közben csak ha nélkülözhetetlen akkor szólok. Fárasztó a fecsegés.
2020. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy leszerepeltetek előtte.
2020. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Én nem haverkodni megyek a munkahelyre, hanem dolgozni. Általában engem kifejezetten zavar, ha velem valaki dumálgat munka közben.


Maximum ebéd közben szoktam beszélgetni, de akkor is megválogatom, hogy kivel. Szerencsére a cégnél nálunk nem divat az ilyen csapatépítő baromság.

2020. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok ilyen... szóval nem, szerepeltem le ezzel.
2020. júl. 16. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
2%
Egy besavanyodott s antiszoci remete kb...
2020. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Remelem nem rossz gondolatai vannak amiket nem mond el.

Kezdene bennem kisebb feszko alakulni hogy pl biztos az is zavarja ha kinyitom az ablakot es csak magaban hord el mindennek mert nem szol semmit. Vagy pl itt is volt egy kerdezö egyszer aki fobias arra ha vki ropogosat eszik gondolom ö sem osztja meg az ilyenjeit az érintettekkel csak itt fröcsög

2020. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy csak visszahúzódó. Én is ilyen vagyok, de én azért beszélgetek a kollégákkal. Viszont én sem vagyok az a hű de nagyon társasági ember.
2020. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy bárcsak mindenki ilyen lenne, és nem akarnának mindenkit rákényszerjteni az üres locsogásra, pletykára, kibeszélésre, cigizgetésre, kávézgatásra, áskálódásra. Undorító az egész.
2020. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!