Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van olyan nő, aki...

Szerintetek van olyan nő, aki minden megcsalást eltűr, és nem is balhézik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen legálissá teszi a párja számára a megcsalást, és természetesnek veszi, nem akad ki miatta? Ismertek ilyet?
2020. júl. 17. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Én ilyet nem ismerek. De ennek több oka is lehet. Lehet, hogy közben ő ugyanezt teszi, emiatt bűntudata van és hagyja a párjának, vagy esetleg olyan is lehet, hogy ha már házasok, akkor tényleg komolyan veszi a "míg a halál el nem választ", vagyis a fogadalmat, hogy nem fogja elhagyni és kitart mellette mindenben. Ezen kívül még persze lehetnek más okai is, de én ezeket látom a legvalószínűbbnek.
2020. júl. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nyitott kapcsolatban elnek (es mindketto felnek jo ez igy), akkor igen.


De erre nem sokan kepesek. Ha belegondolsz, nem veletlen jarnak sokan swinger klubokba. Sokakban ott van a vagy hosszu kapcsolatban, hogy kiprobaljanak valami ujat.

2020. júl. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, én. Azzal a különbséggel, hogy nem "nézem el". Nem akarom, hogy a képembe dörgölje, nem akarok tudni róla, de ezt leszámítva azt csinál amit akar és az egyességünk szerint ez kölcsönös mindaddig, amíg érzelmekkel, szeretettel fordulunk egymás felé.
2020. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Van.

Van aki nem akarja elveszíteni a férfjét és hajlandó feladni a méltóságát és van, aki szintén megcsalja a férjét és nem is zavarja egyikőjüket se.

2020. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ha a nő is félrelép, akkor nem sok joga van pampogni, én inkább arra gondolok, amikor a nő ráadásul még hűséges is. (Oké, nem írtam bele a kérdésbe, csak bennem valahogy fel sem merül ez, magamból indulok ki.)
2020. júl. 17. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát annak a nőnek az önbizalma, a méltósága a föld alá süllyedt. Fél, hogy egyedül marad, fél a férfjétől.
2020. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem hiszem, nagyon kevés ilyen nő lehet.
2020. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vannak akik nyitott kapcsolatban élnek,de nagyon kevesen
2020. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!