Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért aggódok? Vagy egyáltalán...

Miért aggódok? Vagy egyáltalán képes lenne rá?

Figyelt kérdés
Nyáron jártam egy fiúval.. akkor nem igazán szerettem, ezért szakítottunk. télen újraösszejöttünk,és most iádom..nagyonszeretem, az életemnél is jobban, ő az életem. Tudom róla,hogy nagyon szeret,meg minden, mégis egy dolog miatt aggódok: excsaj. Vele is 2x járt, és most hogy ez a csaj újra szingli lett félek,hogy visszaszeret belé..szerintetek lehetséges?:|

2013. márc. 13. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
erre természetesen meg van az esély de nem kell aggódnod addig amíg nem mutatja a jelét ennyi :) meg ne görcsölj rajta és akkor nem lesz semmi baj :)
2013. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is ahogy az első írta.

Vele is kétszer járt, de ha ex akkor a múlt. Ha pedig a jelét adja annak még mindig akar az extől valamit akkor az nem lenne rendben

2013. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!