Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy hianyzik belolem a szaporodasi oszton?

Figyelt kérdés

Evolucios zsakutcanak tartom magamat, mert nem erzem szuksegesseget annak, hogy ver szerinti gyerekek legyen. Ahogy azt sem erzem szuksegesnek, hogy talaljak egy olyan not, aki az esetleg a leendo gyermekeimnek az anyja lehetne.


Viszont nem tudom, hogy ennek mi lehet az oka, mert aszexualis nem vagyok es ebben biztos vagyok. Illetve azt sem tartom elkepzelhetetlennek, hogy kesobb orokbefogadok majd egy gyereket.


2020. júl. 18. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

A szaporodási ösztön azt jelenti, hogy dugni akarsz.

A macska se azért bagzik, mert kiscicára vágyik, csak dugni akar. A többit a természet elintézi.

A te esetedben abban is segít, hogy ne szaporodj, tehát ne is legyen nőd, akivel így nem dugsz, és nem lesz gyerek véletlen se.

2020. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2020. júl. 18. 07:45
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Pl. az, hogy még nem érted el a serdülőkor se.
2020. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Nálam is ez van, ráadásul már rég túl vagyok a serdülőkoron... Egyszerűen taszít a terhesség és az egész, ami körülötte van. Az örökbefogadás számomra is szimpatikusabb. Nagyon furcsa, de én úgy érzem, őt jobban tudnám szeretni, mint a saját gyerekem. És igazából azért szeretnék gyereket, hogy mindent kiélvezhessen abból az életből, amit összeraktam. Hogy szerencsésnek érezze magát. Én pedig úgy érzem, totál roncs lennék, ha a saját gyerekemmel kellene ezt csinálnom és nem tudnám olyan szépen nevelni.
2020. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szaporodási ösztön mindenkiben meg van. Az a körülmény hiányzik az életedből, amely arra sarkallhatna, hogy tedd vagy nyitott szemmel, füllel jársz a világban és megvilágosodott előtted, hogy abba, amit manapság "életként" aposztrofálnak, semmi értelme szaporulatot biztosítani. Vannak, akik nem érzik arányosnak az áldozatvállalást azzal szemben, hogy egyre élhetetlenebb, erőszakosabb, öntörvényűbb a környezet, ahová a többség ész nélkül biztosítja a szaporulatot. Nem csak elvárásokat kell támasztani azokkal szemben, akik vacillálnak, illetve jelenleg nem akarnak gyereket vállalni, hanem kellenének ehhez olyan háttér feltételek is, amelyek által senkinek nem vagyok kiszolgáltatva. Szépen hangzanak az "ingyenes", a "támogatás", a "segély", a "pótlék"és a "járulék" fogalmak, de ezek mind azoktól kerülnek elvételre, akiket diszkriminál az állam, csak mert nem szaporodnak a semmire. Így büntetik azokat ebben az országban, akik felelősségteljesen gondolkodnak és nem akarnak egyik percről a másikra kiszolgáltatottá válni. A mindenkori közigazgatás szégyene, hogy az emberek nem a számukra alkalmas időben és többnyire nem saját elhatározásból vállalhatnak, vállalnak gyereket, - gyakorlatilag az történik, hogy burkoltan bár, de megbélyegeznek, diszkriminálnak, ha nem állsz be meg annyi birka közé.
2020. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!