Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan emberek,akik állandóan a másik életével vannak elfoglalva,és azt elemzik,azt beszélik ki?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem.

2020. júl. 18. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyik munkatársam ilyen, nagyon durván nyomja.
2020. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége ilyen.
2020. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyien!
2020. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen,mutter volt kollégái pont ilyenek voltak,néha már túlságosan is furcsák voltak.
2020. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, ez volt a mániája, hogy mindig a másik életével foglalkozott, mindent tudott a másikról. Ezt időszakonként jeleztem felé, de nem vette a lapot. Aztán adtam kölcsön neki egy könyvet, önismeretit, az talán hatásos lett egy kicsit, bár a környezet is a változás felé irányította, tehát hogy nézzen magába...
2020. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg azok is,akiknek nincs tartalom az életükben szerintem,vagy nagyon ráérnek,unatkoznak,ők ezt találják elfoglaltságnak.Sokan meg rosszindulatból,vagy hogy legyen miről pletykálni.
2020. júl. 18. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:

A pletykálás az rosszindulatú, sokszor valótlanságokat állító csevegés. Most szerintem azzal nincs semmi probléma, ha mondjuk két ember beszél egy harmadikról, ez mindenhol van, pláne munkahelyen, aki szerint nincs, és csak magáról beszél mindig, az hazudik. Mindennaposak az "ezt hallottad, azt hallottad" kezdetű mondatok.

Pl. ha azt elmondom egy kollégának, hogy tegnap a főnökünknek meghalt az anyja, az nem más életével foglalkozás.

Amúgy meg nem tudom, hogy annak akiről beszélnek, az miért fáj, ha az nem valótlanság?

2020. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Volt egy ismerősöm, ez volt a mániája, hogy mindig a másik életével foglalkozott, mindent tudott a másikról." --de te azt honnan tudhatod, hogy mindig a másik életével foglalkozott, Hát csak onnan, hogy te meg vele foglalkozol!
2020. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni ahhoz, hogy ezt lássa az ember, ez egy elég szánalmas megnyilvánulás volt. az ilyen emberek random elkezdik mondani, hogy xy mit csinalt, hogy néz ki, stb. stb, akkor isy ha ez senkit sem érdekel. Elég nehéz lenne ezt nem eszre venni, ha vki napi 8 órát tölt vele egy helyiségben
2020. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt terjeszti valakiről, hogy pletykás, akkor valójában ő maga is pletykás...
2020. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!